Okresní fotbal - 27. a 28. 8. 2022
Přebor mužů : Lužany-Robousy 2:3(0:2)Fejfar 2-Vích.Wedlich,Hanuš,
rozhodčí Šamko, žluté karty 4:3, vyloučen domácí Šaroun a trenér Ponikelský, 110 diváků, Chomutice-Milíčeves 1:5(1:2) Kloutvor-Novot-
ný 2,Rajniš,Svoboda,Havelka,rozhodčí Plíšek, žluté karty 0:2, 80 diváků, L.Bělohrad B-Žlunice 3:2(2:2)Břeský,Horáček,V.Nezbeda-Novotný,Gorel,
rozhodčí Hron, žluté karty 1:2,vyloučen hostující Soukup, 180 diváků Nemyčeves-Dětenice 5:1(4:0)Pech,Bareš 2,Halázs-Kudrlička, rozhodčí Vích, žluté karty 2:3, 40 diváků, Valdice-Libáň 2:0(Kubíček,Kalenda, roz-hodčí Styblík, žluté karty 2:1, 70 diváků, Železnice B-Miletín B 6:1(1:0) J.Daniš 2,Drahoňovský,Stehlík,Lustig,Petr-Dubec, rozhodčí Kučera, žluté
karty 2:1, 98 diváků.
1.Železnice B 3 2 0 1 0 13 : 4 7
2.Robousy 3 2 0 1 0 10 : 6 7
3.L.Bělohrad B 3 2 0 0 1 10 : 6 6
4.Milíčeves 3 2 0 0 1 9 : 5 6
5.Nemyčeves 3 1 1 0 1 10 : 8 5
6.Lužany 3 1 1 0 1 6 : 6 5
7.Libáň 3 1 0 1 1 7 : 7 4
8.Žlunice 3 1 0 1 1 6 : 6 4
9.Valdice 3 1 0 0 2 6 : 8 3
10.Dětenice 3 1 0 0 2 9 : 12 3
11.Miletín B 3 0 1 0 2 5 : 11 2
12.Chomutice 3 0 1 0 2 5 : 13 2
Soutěž mužů : Sobotka B-Češov, 5:3(1:2)Bárta,Zahradník 2,Přikryl-Ou-hrabka 2,Jemelka, rozhodčí Styblík, bez karet,50 diváků, Podhradí-Jičí-něves 0:4(0:2)Zedek,Petr,Žovinec,Angelov, rozhodčí Šolc, žluté karty 0:2,
102 diváků, Žeretice-Libuň 4:0(2:0)Čapek,Szkibik,Blažek a vlastní, roz-hodčí Vích, bez karet, 60 diváků Kopidlno B-Hořice B 2:1(0:0)Janáček,
Nemčanský-Havelka,rozhodčí Obermajer, žluté karty 1:0, 155 diváků.
1.Jičíněves 3 3 0 0 0 16 : 2 9
2.Sobotka B 3 3 0 0 0 17 : 5 9
3.Kopidlno B 3 2 0 0 1 5 : 7 6
4.Hořice B 3 1 0 0 2 11 : 6 3
5.Češov 3 1 0 0 2 10 : 8 3
6.Žeretice 3 1 0 0 2 8 : 15 3
7.Libuň 3 1 0 0 2 2 : 9 3
8.Podhradí 3 0 0 0 3 2 : 19 0
Mladší dorost : Železnice/Robousy-Studenec 4:4(3:4)S.Hýča 3,Lustig-
Hubálovský,Mečíř 2, Mírová-Libáň/Kopidlno 0:12(0:7)Vrba,Kóre 5,Urban 2
Starší žáci : Martinice-Přepeře 3:1(2:0)Řehořek,Hnik,Novotný-Hek a 3:5
(2:2)Hnik 2,Novotný-Ogurčák,Kabela 2,Kvapil, L.Bělohrad/Miletín-Lužany
1:2(0:0)Jakubský-Mach 2 a 1:0(0:0)Lánský, Sobotka-Chomutice 3:0(0:0)
D.Doležal 2,Elebrant a 5:3(2:1)Doležal 3,Kunst 2-Kareš 3, Železnice/
Valdice-Nová Ves 5:2(3:1)Rojík 3,Brožíček 2,Jerie-Zajíček,Svoboda a
2:3(0:1)Jerie 2-Zikmund 2,Pazderský, Kopidlno/Libáň-Vysoké n.J. 7:0(4:0)
Rozsypal 2,J. a D.KrejčíKejzral,Kouřil,Horák a 5:0(1:0)Kouřil,Krejčík 2,
Urban, Hořice-Košťálov odloženo na 18.9.
1.Kopidlno/Libáň 2 2 0 0 0 12 : 0 6
2.Sobotka 2 2 0 0 0 8 : 3 6
3.Železnice/Valdice 2 1 0 0 1 7 : 5 3
4.Martinice 2 1 0 0 1 6 : 6 3
5.Přepeře 2 1 0 0 1 6 : 6 3
6.L.Bělohrad/Miletín 2 1 0 0 1 2 : 1 3
7.Lužany 2 1 0 0 1 2 : 2 3
8.Nová Ves n. P. 2 1 0 0 1 5 : 7 3
9.Chomutice 2 0 0 0 2 3 : 8 0
10.Vysoké n. J. 2 0 0 0 2 0 : 12 0
Příští kolo – přebor muži : Dětenice-Valdice, Robousy-L.Bělohrad B(oba
sobota 14.00), Žlunice-Chomutice, Libáň-Lužany (oba sobota 17.00),
Miletín B-Nemyčeves, Milíčeves-Železnice B (oba neděle 17.00).
Soutěž muži : Jičíněves-Kopidlno B, Libuň-Podhradí, Češov-Žeretice
(vše 17.00), Hořice B-Sobotka B (neděle 17.00).
Mladší dorost : Jičíněves-Mírová (sobota 14.00), Libáň/Kopidlno-Železnice/Robousy (neděle 14.00).
Starší přípravka : v Miletíně (Miletín, Železnice, Nová/St.Paka), v Robousích (Robousy,Lužany, Chomutice, Libáň), v L.Bělohradě (L.
Bělohrad, Sobotka, Kopidlno) – turnaje v sobotu od 9.00
Mladší přípravka : v Železnici (Železnice, Libuň, Nová/St.Paka), v Hoři-cích (Hořice,Robousy, Jičíněves, Miletín), v L.Bělohradě (L.Bělohrad A
a B, Kopidlno, Jičín) – turnaje v neděli od 9.00
VOLEJBAL
Zahajuje i okresní volejbal – muži + mixy : TJ Jičín-Hořice B, Radim-
Nový Bydžov, N.Paka-Jičín Y.
Ženy : L.Bělohrad-N.Paka, Radim C-Radim B, Dřevěnice B-TJ Jičín
– Nidrle -