Okresní fotbal - 8.a 9. 10. 2022, volejbal, st. tenis
OP muži : Robousy-Libáň 4:0(1:0)T.Vích,J.Vích,Kynčl,Hanuš, rozhodčí
Hron,žluté karty 2:1,50 diváků, Žlunice-Dětenice 2:1(0:1)Sys,Ondra-Šolc,
Rozhodčí Kiec,žluté karty 2:1,63 diváků, Chomutice-Nemyčeves 0:4(0:3)
Halász 2.Mohamed,Pech, rozhodčí Styblík, žluté karty 2:0, 50 diváků, L.
Bělohrad B-Valdice 4:0(3:0)Nirca,Horáček,Pour,Suchánek,rozhodčí Plí-šek,žluté karty 0:1,70 diváků, Železnice B-Lužany 2:2(1:1)penalty 4:5,Od-várko,Drahoňovský-Berger,P.Topič,rozhodčí Šolc, žluté karty 2:1,135 di-váků, Milíčeves-Miletín B 5:0(3:0)Chramovský 2,Roman,Novotný,Svobo-da, rozhodčí Vitvar, žluté karty 0:1, 75 diváků
1.Robousy 9 7 0 1 1 33 : 13 22
2.Milíčeves 9 5 2 0 2 23 : 12 19
3.L.Bělohrad B 9 6 0 0 3 28 : 21 18
4.Žlunice 9 5 0 2 2 18 : 13 17
5.Lužany 9 4 2 0 3 23 : 21 16
6.Nemyčeves 9 4 1 1 3 25 : 21 15
7.Železnice B 9 3 1 3 2 21 : 18 14
8.Libáň 9 4 0 1 4 21 : 21 13
9.Dětenice 9 3 0 0 6 22 : 25 9
10.Valdice 8 2 0 0 6 12 : 22 6
11.Miletín B 8 1 1 1 6 16 : 32 5
12.Chomutice 9 1 1 0 7 12 : 36 5
OS muži : Libuň-Jičíněves 1:3(1:1)Tyrychtr-Zedek 2,Žovinec,rozhodčí Brož,žluté karty 3:2,50 diváků, Žeretice-Sobotka B 2:2(2:1)penalty 4:2,
Blažek,Honzák-Zahradník 2,rozhodčí Materna,žluté karty 2:1,28 diváků, Podhradí-Hořice B, 2:5(1:3)Ramšák 2-Skalský 3,Procházka,Ernst, roz-hodčí Vích, žluté karty 1:0, 70 diváků, Kopidlno B-Češov 4:0(1:0)Beroun-ský 2,Pravda,Nemčanský,rozhodčí Erlebach, žluté karty 0:2,120 diváků
1.Jičíněves 9 8 0 1 0 38 : 4 25
2.Sobotka B 9 6 0 1 2 38 : 27 19
3.Kopidlno B 9 6 0 0 3 30 : 24 18
4.Hořice B 9 5 0 1 3 46 : 16 16
5.Češov 8 2 2 0 4 13 : 17 10
6.Libuň 9 2 0 0 7 16 : 31 6
7.Žeretice 8 1 0 0 7 8 : 38 3
8.Podhradí 9 1 0 0 8 10 : 43 3
Mladší dorost : Železnice/Robousy-Libáň/Kopidlno 2:0(0:0)S.Hýča 2, Mí-rová-Jičíněves 12:1(5:0)Kůtek 4,Poledne 3,Štefan 2,Hádek,Jonáš,Koneč-ný-Holý.
1.Železnice/Robousy 5 4 1 0 0 26 : 4 14
2.Studenec 5 3 0 1 1 29 : 11 10
3.Libáň/Kopidlno 6 3 0 0 3 23 : 20 9
4.Mírová 5 1 0 0 4 14 : 29 3
5.Jičíněves 5 1 0 0 4 5 : 33 3
Starší žáci : L.Bělohrad/Miletín-Košťálov 5:0(2:0)Jakubský 2,Kotrouš,
Mečíř,Lánský a 6:1(4:1)Janák 3,Kotrouš,Lánský,Vtípil-Bucek, Robousy-Vysoké 15:0(8:0)Bouchal 6,J.Kazda 4,Holeček 2,Konečný,V.Kazda,Novot-
ný a 17.0(8:0)J.Kazda 7,V.Kazda 4,Novotný,Etrych 2,Bouchal,Janata, Lužany-Nová Ves 1:0(0:0)Dočkal a 5:0(2:0)Kaska,Kotek,Lánský,Lufínek,
Mach, Kopidlno/Libáň-Hořice 2:3(0:0)Pokorný,Urban-Kubín 3 a 0:2(0:0)
Borůvka 2, Sobotka-Přepeře 4:0(4:0)Kunst 3,Doležal a 2:0(0:0)Kunst 2 , dohrávka Sobotka-Hořice 1:2(1:2)Doležal-Dolsenko,Procházka a 1:2(1:2)
Doležal-Malý,Procházka
1.Robousy 18 15 2 0 1 91 : 30 49
2.Hořice 20 10 2 0 8 32 : 37 34
3.Kopidlno/Libáň 18 8 3 2 4 44 : 27 33
4.Sobotka 16 10 1 0 5 43 : 25 32
5.Lužany 18 7 3 3 5 40 : 19 30
6.Železnice/Valdice 18 9 1 1 7 50 : 35 30
7.Martinice 16 8 1 3 5 59 : 35 29
8.Přepeře 14 8 0 0 6 47 : 27 24
9.Chomutice 16 6 2 1 8 39 : 47 23
10.Košťálov 18 5 0 2 11 38 : 57 17
11.Nová Ves 14 4 0 2 8 23 : 30 16
12.L.Bělohrad/Miletín 16 4 0 0 12 23 : 30 14
13.Vysoké 14 0 0 0 14 3 : 109 0
Mladší žáci : Přepeře-Milíčeves 7:1(5:0)Kvapil 3,Sichrovský 2,Kvapil,No-votný-Menda, Sobotka-Studenec 8:0(3:0)Svoboda 3,Šouta 2,Pavlíček,
Havránek,Halbych, Nová Ves-Železnice/Valdice 6:5(4:4)Vedral 3,Duštová,
Zajíček,Svoboda-Babák 2,Chobodydes,Porada,Bajer, Sedmihorky-Marti-nice 18:1(5:0)Rengl 4,Mráz 3,Absolon,Antoň,Nejedlo,Rengl,Horna 2,Pe-šek-Fejgl.
1.Nová Ves 5 3 2 0 32 : 15 11
2.Robousy 5 3 1 1 40 : 15 10
3.Sobotka 6 2 3 1 30 : 12 9
4.Sedmihorky 4 2 2 0 35 : 10 8
5.Přepeře 5 2 2 1 27 : 26 8
6.Železnice/Valdice 4 2 0 2 20 : 25 6
7.Studenec 4 1 0 3 15 : 29 3
8.Milíčeves 5 1 0 4 14 : 33 3
9.Martinice 4 0 0 4 4 : 52 0
Starší přípravka–Chomutice-Sobotka 4:2(2:1)Bílek 3,Šikýř-A.Ječný,Šouta, Jičín-L.Bělohrad 1:2(0:1)Hnízdo-Kundrát 2, L.Bělohrad-Sobotka 0:8(0:6)
Halbych 4,A. a F.Ječní,Ullrich,Šouta,Chomutice-Jičín 5:0(3:0)Bílek 4,Šikýř Chomutice-L.Bělohrad 7:0(3:0)Bílek 4,Šikýř 3, Sobotka-Jičín 11:1(5:0) A.
Ječný 3,R.Ječný,Šouta 2,Halbych,Chrpa,D.Ječný,Ullrich-Pomazal, Nová/
St.Paka-Robousy 4:1(2:1)Holecec 2,Havel,Sankovič-Škaloud, Robousy-Libáň 2:4(0:4)Červenka,Erlebach-Aubrecht 3,Danko, Nová/St.Paka-Libáň
5:0(3:0)Patka 2,Havel,Holecec,Sankovič, Miletín-Kopidlno 10:1(8:0)Vaní-ček 5,Dobias,Novák 2,Dubenecký-Balcar,Železnice/Valdice-Lužany 2:2
(1:1)Martínek,Bodlák-M. a A.Fejfarovi, Lužany-Kopidlno 6:1(2:0)M. a A.
Fejfarovi 2,Šulc,Pour-Coufal, Miletín-Železnice/Valdice 4:3(2:3)Novák 2,
Vaníček,Dobias-Martínek 3, Miletín-Lužany 5:4(2:3)Dubenecký,Vaníček 2,
Novák-Mach 4, Kopidlno-Železnice/Valdice 2:8(0:4)Jirák 2-Martínek,Čer-vinka 3,Repka,Malý
Mladší přípravka – L.Bělohrad A-Hořice 3:6(0:3)Honců,Haman,Kraus-Šrá-mek 4,Dočekal,Soukup, L.Bělohrad B-Libáň 8:6(4:2)Dubec 3,Feix 2,Frei-berk,Marek,Šulc-Šír 4,Ševců, L.Bělohrad A-L.Bělohrad B 3:11(1:5)Kraus 2,Haman-Freiberk 4,Černý,Dubec 2,Tobiáš a Tomáš Markovi,Blažek Libuň-Hořice 7:4(3:4)Drahoňovský 6,Ševců-Šrámek 2,Soukup,Brzek,
L.Bělohrad A-Libuň, L.Bělohrad B-Hořice,
Železnice/Valdice-Kopidlno 4:5(1:3)Stříbrný 2,Čapek,Chobodydes-Kaš-par 5, Jičíněves-Miletín, 2:2(1:1)O.Dušek,Junek-Vtípil 2 Železnice/Valdice-Jičíněves 6:1(3:1)Jína 3,Chobodydes 2,Stříbrný-Junek, Miletín-Kopidlno
1:6(0:3)Vtípil-Kašpar 3,Drapák 2,Bernard, Železnice/Valdice-Miletín 2:4
(1:2)Čapek,Chobodydes-Vtípil 2,Zubatý,Kout, Kopidlno-Miletín, Robousy-Jičín 7:0(5:0)Klimeš,Karban 3,Haratický, Jičín-Nová/St.Paka B 1:6(1:4)
Žatecký-Svída,Sklenář 2,Kracík,Knap, Nová/St.Paka B.
Příští kolo – OP muži : Miletín B-Žlunice (sobota 10.15), Libáň-Železnice B
(sobota 12.00), Valdice-Chomutice (sobota 14.00), Nemyčeves-Milíčeves,
Dětenice-Robousy, Lužany-L.Bělohrad B (vše sobota 15.00), OS muži :
Češov-Sobotka B, Libuň-Žeretice (oba sobota 12.00), Hořice B-Kopidlno B, Jičíněves-Podhradí (oba sobota 15.00), mladší dorost : Jičíněves-Že-leznice/Robousy, Mírová-Jičíněves (oba sobota 12.00), starší žáci : Cho-mutice-Lužany, Vysoké-L.Bělohrad/Miletín, Přepeře-Železnice/Valdice,
Nová Vesd-Robousy, Martinice-Kopidlno/Libáň, Košťálov-Sobotka (vše
sobota 9.30 a 10.30), mladší žáci : Železnice/Valdice-Sedmihorky, Milíče-ves-Sobotka, Martinice-Robousy (vše neděle 9.30), Studenec-Nová Ves (neděle 13.00), st. přípravka : v Libáni (Libáň. Jičín, L.Bělohrad, Miletín),
v Lužanech (Lužany, Sobotka, Kopidlno, Nová/St. Paka), v Železnici (Že-leznice/Valdice, Robousy, Chomutice) – turnaje v sobotu od 9.00, ml. přípravka : v Robousích (Robousy, L.Bělohrad B, Železnice/Valdice, L.
Bělohrad A), v Hořicích (Hořice, Kopidlno, Nová/St.Paka, Miletín), v Jičí-něvsi (Jičíněves, Jičín, Libuň) – turnaje v neděli od 9.00.
VOLEJBAL :
Muži+mixy – dohrávky : Radim-Hořice B 3:0
1.Jičín Y 5 3 1 1 0 14 : 7 12
2.Radim 3 2 1 0 0 9 : 2 8
3.Nová Paka 5 2 0 0 3 7 : 9 6
4.TJ Jičín 2 1 0 1 0 5 : 3 4
5.Nový Bydžov 3 1 0 0 2 4 : 7 3
6.Hořice B 4 0 0 0 4 1 : 12 0
ženy – dohrávka : Jičín-Radim C 3:0
1.Jičín 5 4 1 0 0 15 : 2 14
2.Radim B 5 3 1 1 0 14 : 6 12
3.Nová Paka 5 3 0 1 1 11 : 7 10
4.L.Bělohrad 5 2 0 0 3 6 : 10 6
5.Radim C 5 1 0 0 4 6 : 12 3
6.Dřevěnice B 5 0 0 0 5 0 : 15 0
STOLNÍ TENIS :
Přebor muži – 1.třída : Chomutice A-Butoves A 10:8(Tonarová 3,5-Hla-watschke ml. 3,5), Hořice B-Libáň A 15:3(Štěpánek,J.Zelený 4,5-Vaníček 2), Miletín A-Jičín B 8:10(Hladký,Petr 2,5-Pavel Harcuba,Doule,Rejha 3), Rovensko A-Radim B 9:9(Vágenknecht,Kozák,Varečka 2-Breuer,Kašpar 4), Jičín C-N.Paka C 3:15(Kohut 2-Virag,Oravec 4,5),dohrávka N.Paka C-Rovensko A 15:3(Virág,Růžek 4,5-Ježek 2),
1.Nová Paka C 2 2 0 0 30 : 6 6
2.Jičín B 2 2 0 0 22 : 14 6
3.Radim B 2 1 1 0 20 : 16 5
4.Hořice B 2 1 0 1 21 : 15 4
5.Chomutice A 2 1 0 1 14 : 22 4
6.L.Bělohrad B 1 1 0 0 14 : 4 3
7.Butoves A 2 0 1 1 17 : 19 3
8.Rovensko A 2 0 1 1 12 : 24 3
9.Libáň A 2 0 1 1 12 : 24 3
10.Miletín A 2 0 0 2 15 : 21 2
11.Jičín C 1 0 0 1 3 : 15 1
2.třída : Libáň B-L.Bělohrad C 11:7(D.Horák 3-Ordáň 3), Kopidlno A-Cho-mutice B 14:4(Masák 4-Průša 2), Lány A-Železnice A 9:9(J.Vokrouhlecký,
Stuchlík 3-Kudrnáč 3,5) Žlunice A-N.Paka D 7:11(Němeček 3-Plecháčová.
Morávek 3,5), Chlumec C-Chyjice A 15:3(Kubánek 4,5-J.Šolc 2), stále chybí Chlumec C-Libáň B (covid)
1.Železnice A 2 1 1 0 26 : 10 5
2.L.Bělohrad C 2 1 0 1 19 : 17 4
3.Nová Paka D 2 1 0 1 19 : 17 4
4.Kopidlno A 2 1 0 1 15 : 21 4
5.Chlumec C 1 1 0 0 15 : 3 3
6.Libáň B 1 1 0 0 11 : 7 3
7.Nemyčeves A 1 1 0 0 10 : 8 3
8.Žlunice A 2 0 1 1 16 : 20 3
9.Chyjice A 2 0 1 1 12 : 24 3
10.Lány A 1 0 1 0 9 : 9 2
11.Chomutice B 2 0 0 2 10 : 26 2
3.třída : Popovice A-L.Bělohrad D 11:7(P.Kazda 4,5-Jína,Krčmář,Knězá-ček 2), Miletín B-Jičín D 15:3(Černík,Petr 4,5-Kuba 2), St.Paka C-Roven-sko B 11:7)Vávra 4,5-Tyrychtr,Stantejský 2), Železnice B-Miletín C 13:5
(Ježková,Švanda 4,5-Rais 2), Butoves B-Hořice C 8:10(Žďárský 3-Vysko-čil 4,5) a dohrávka Butoves B-Popovice A 12:6(Žďárský 3,5-P.Kazda 4,5).
1.Miletín B 2 2 0 0 29 : 7 6
2.Hořice C 2 2 0 0 25 : 11 6
3.Stará Paka C 2 2 0 0 21 : 15 6
4.Butoves B 2 1 0 1 20 : 16 4
5.Železnice B 2 1 0 1 18 : 20 4
6.Popovice A 2 1 0 1 17 : 19 4
7.Jičín D 2 1 0 1 13 : 23 4
8.Miletín C 2 0 0 2 13 : 23 2
9.Rovensko B 2 0 0 2 11 : 25 2
10.Roškopov A 1 0 0 1 8 : 10 1
11.L.Bělohrad D 1 0 0 1 7 : 11 1
4.třída : Chyjice B-Popovice B 9 :9(T.Douša 3,5-Novotný 4), N.Paka E-Úbi- slavice A 7:11(Knap 3,5-L.Brendl 4,5), Rovensko C-Nemyčeves B 0:18
(Hendrych,Hrdý,Bareš,Bílek 4,5), Železnice C-Valdice B 9:9(Skřivánek, Tominec 3-Hlava,Imlauf 3,5), L.Bělohrad E-N.Bydžov C 11:7(Hoza 3,5-Haltuf 4),
1.Nemyčeves B 2 2 0 0 33 : 3 6
2.Úbislavice A 2 2 0 0 25 : 11 6
3.N.Bydžov C 2 1 0 1 21 : 15 4
4.Rovensko C 2 1 0 1 10 : 26 4
5.L.Bělohrad E 1 1 0 0 11 : 7 3
6.Chlumec D 1 1 0 0 10 : 8 3
7.Valdice B 2 0 1 1 17 : 19 3
8.Popovice B 2 0 1 1 17 : 19 3
9.Železnice C 2 0 1 1 13 : 23 3
10.Chyjice B 2 0 1 1 13 : 23 3
11.Nová Paka C 2 0 0 2 10 : 26 2
5.třída : Chomutice C-L.Bělohrad G 7:11(Petráček 4,5-Kout,Jakub Šulc 3,5), Chyjice C-Popovice C 3:15 (S.Šolc 2-D.Valeš 4,5), Miletín D-Žlunice B
14:4(T.Kozák,Řehák 4,5-Nechanický 2),Nemyčeves C-Slatiny A 15:3(Hrdý 4,5-Svobodová 2,5), Sobotka A-Roškopov B 8:10(Najman 4,5-P.Rajm 3,5), L.Bělohrad F-Kopidlno B 7:11(Kosina 3,5-Masák 4).
1.Nemyčeves C 2 2 0 0 26 : 10 6
2.Popovice C 2 2 0 0 25 : 11 6
3.Miletín D 2 1 1 0 23 : 13 5
4.Kopidlno B 2 1 1 0 20 : 16 5
5.L.Bělohrad G 2 1 0 1 19 : 17 4
6.L.Bělohrad F 2 1 0 1 18 : 18 4
7.Roškopov B 2 1 0 1 17 : 19 4
8.Žlunice B 2 1 0 1 16 : 20 4
9.Sobotka A 2 0 1 1 17 : 19 3
10.Slatiny A 2 0 1 1 12 : 24 3
11.Chomutice C 2 0 0 2 14 : 22 2
12.Chyjice C 2 0 0 2 9 : 27 2
Příští kolo – 1.třída : Chomutice A-Butoves A, Hořice B-Libáň A, Miletín A-Jičín B, Rovensko A-Radim B, Jičín C-N.Paka C,
2.třída:Libáň B-L.Bělohrad C, Kopidlno A-Chomutice B, Lány A-Železnice
A, Žlunice A-N.Paka D, Chlumec C-Chyjice A
3.třída : Popovice A-L.Bělohrad D, Miletín B-Jičín D, St.Paka C-Rovensko B, Železnice B-Miletín C, Butoves B-Hořice C
4.třída : Chyjice B-Popovice B, N.Paka E-Úbislavice A, Rovensko C-Ne-myčeves B, Železnice C-Valdice B, L.Bělohrad E-N.Bydžov C
5.třída : Chomutice C-L.Bělohrad G, Chyjice C-Popovice C, Miletín D-Žlunice B, Nemyčeves C-Slatiny A, Sobotka A-Roškopov B, L.Bělohrad F-Kopidlno B.
– Nidrle -