Okresní sport 10. - 11. 12. 2022
VÝSLEDKY 10.-11. PROSINCE 2022
STOLNÍ TENIS
Muži 1. třída : Chomutice A-Jičín C 17:1(P.Průša, Kučera 3,5-N.Novotný 3,5), L.Bělohrad B-Rovensko A 12:6(Jan Šulc 4,5-Vágenknecht 3), N.Paka C-Hořice B 16:2(Oravec,Růžek 4,5-Pozler 2), Radim B-Butoves A 13:5
(Kašpar,Stříbrný 4,5-Konůpek st. 2), Jičín B-Libáň A 17:1(Doule,Fejtek 4,5-Vaníček,R.Horák 0,5),
1.Jičín B 9 8 1 0 103 : 50 26
2.Nová Paka C 9 7 1 1 112 : 50 24
3.L.Bělohrad B 9 6 3 0 106: 56 24
4.Radim B 9 4 1 4 87 : 75 18
5.Rovensko A 10 3 2 5 83 : 97 18
6.Hořice B 9 4 1 4 76 : 86 18
7.Chomutice A 9 4 1 4 73 : 84 18
8.Miletín A 9 3 1 5 78 : 84 16
9.Butoves A 9 1 3 4 77 : 85 14
10.Jičín C 9 2 1 6 62 : 100 14
11.Libáň A 9 0 1 8 43 : 119 10
2. třída : Libáň B-Žlunice A 11:7(Valnoha 4,5-Smutný 2,5), Chlumec C-Nemyčeves A 9:9(Havlín 3,5-T.Trč 4), Chyjice A-Lány A 6:12(T.Douša 2,5-D.Vokrouhlecký 4,5), N.Paka D-Kopidlno A 7:11(Stuchlík,Fišar 2,5-Tomá-šek 4),Železnice A-Chomutice B 13:5(Švanda 4,5,Tonarová,Petráček 2)
1.Kopidlno A 10 7 0 3 101 : 79 24
2.Chlumec C 9 6 3 0 94 : 54 24
3.Železnice A 9 6 2 1 103 : 59 23
4.Nemyčeves A 9 5 4 0 96 : 66 23
5.Lány A 9 4 1 4 89 : 73 21
6.Libáň B 9 4 0 5 65 : 95 17
7.L.Bělohrad C 9 2 3 4 80 : 82 16
8.Nová Paka D 9 2 1 6 70 : 92 14
9.Chyjice A 9 1 2 6 67 : 95 13
10.Chomutice B 9 1 2 6 60 : 102 13
11.Žlunice A 9 1 1 7 61 : 101 12
3. třída: Popovice A-Železnice B 9:9(Valeš,J.Kazda 2,5-Ježková,Kretová 2,5), Butoves B-St.Paka C 8:10(Jón 3,5-Vávra, Krutský st. 3,5),Hořice C-Miletín B 11:7(Vyskočil 4,5-Petr 3,5)Miletín C-Roškopov A 9:9(Rais 3,5-P.Krejčí ml. 4), Rovensko B-L.Bělohrad D 13:5(Stuchlík,Stantejský 4,5-Jína,Matouš 2),
1.Hořice C 9 6 3 0 89 : 67 24
2.Miletín B 9 7 0 2 103 : 59 23
3.Popovice A 10 5 2 3 98 : 82 22
4.Jičín D 9 4 3 2 75 : 87 20
5.Butoves B 9 5 0 4 93 : 69 19
6.Stará Paka C 9 4 2 3 80 : 92 19
7.Železnice B 9 3 2 4 80 : 82 17
8.Rovensko B 9 3 1 5 83 : 79 16
9.Roškopov A 9 3 2 4 82 : 80 16
10.L.Bělohrad D 9 1 2 6 59 : 103 13
11.Miletín C 9 0 1 8 51 : 111 10
4. třída : L.Bělohrad E-Rovensko C 16:2(Hoza,Jungling 4,5-Soukup,Bro-žek 1), N.Bydžov C-N.Paka E 14:4(Panocha,Haltuf 4,5-Milický 2), Valdice B-Chyjice B 14:4 (Hlava,Bilanský,Imlauf 4,5-Stránský,D.Šolc,Voldán,Ve-selý 1),Nemyčeves B-Chlumec D 18:0(Hrdý,Hendrych,Bílek,R.Trč st. 4,5), Úbislavice A-Popovice B 15:3(L.Brendl,R.Vít 4,5-Novotný 2)
1.Nemyčeves B 9 9 0 0 129 : 33 27
2.L.Bělohrad E 9 7 0 2 107 : 55 23
3.Úbislavice A 9 6 2 1 103 : 59 23
4.Nový Bydžov C 9 6 1 2 98 : 64 23
5.Chlumec D 9 5 1 3 77 : 85 20
6.Popovice B 10 4 1 5 80 : 100 19
7.Nová Paka D 9 3 0 6 73 : 89 15
8.Rovensko C 9 3 0 6 65 : 97 15
9.Valdice B 9 1 2 6 75 : 87 13
10.Chyjice B 9 1 1 7 50 : 112 12
11.Železnice C 9 0 1 8 43 : 119 10
5. třída: Chomutice C-Sobotka A odloženo na 20.12., ,L.Bělohrad F-Nemyčeves C 8:10(Kosina 3,5-Blažek 4), Kopidlno B-Miletín D 16:2(Ma-sák,Petr 4,5-Šotola 2), Roško-pov B-Chyjice C 17:1(M.Rajm,Zuzánek, P.Krejčí nejml. 4,5-Zelinger 1), Slatiny A-L.Bělohrad G 13:5(Debnár 4,5-Jakub Šulc 3,5), Žlunice B-Popovice C 9:9(Nechanický 4-D.Valeš 3,5)
1.Nemyčeves C 10 9 1 0 131 : 49 29
2.Kopidlno B 10 8 1 1 117 : 63 27
3.Roškopov B 10 5 2 3 105 : 75 22
4.Sobotka A 9 6 1 2 99 : 63 22
5.Miletín D 10 5 2 3 97 : 83 22
6.L.Bělohrad F 10 4 1 5 89 : 91 19
7.Popovice C 10 4 1 5 77 : 93 19
8.Slatiny A 10 3 2 5 91 : 89 18
9.L.Bělohrad G 10 4 0 6 87 : 93 18
10.Žlunice B 10 3 1 6 72 : 108 17
11.Chyjice C 10 1 0 9 30 : 150 12
12.Chomutice C 9 1 0 8 57 : 105 11
Dorost U19 – skupina A : Butoves A-N.Bydžov 4:1(Hlawatschke,Ondrá-ček 2,Havelka 0-Kmínková,Sixta 0,5,Kalčíková 0), N.Bydžov-Žlunice 5:0
(Kmínková 2,5,Sixta 1,5,Kalčíková 1-Mázor,Nechanický 0), Butoves A-Žlunice 5:0(Hlawatschke 2,5,Ondráček 1,Havelka 0,5), Chyjice-Butoves B, Butoves B-Nemyčeves, Chyjice-Nemyčeves, Libáň-Chomutice 0:5(T. a Š.
Klárovi 0-Petráček,Veselý 0), Chomutice-Popovice 3:2(Petráček 2,5,Vese-lý 0,5-Valeš,J.Kazda 1), Libáň-Popovice 0:5(T. a Š.Klárovi 0-Valeš, J.Kaz-da 2,5)
1.Chomutice 4 4 0 0 19 : 1 12
2.Butoves A 4 3 0 1 15 : 5 10
3.Nový Bydžov 4 3 0 1 15 : 5 10
4.Popovice 4 3 0 1 15 : 5 10
5.Butoves B 4 2 0 2 8 : 12 8
6.Chyjice 4 1 0 3 7 : 13 6
7.Libáň 4 1 0 3 6 : 14 6
8.Žlunice 4 1 0 3 5 : 15 6
9.Nemyčeves 4 0 0 4 0 : 20 4
Dorost U19 – skupina B : Roškopov A-Lány 5:0(P.Krejčí nejml.,Rajm 2,5-
Vokrouhlecký,Fajfr 0), Lány-Valdice 2:3(Fajfr,Vokrouhlecký 1-Dlesk 2,5,
Štika 0,5), Roškopov A-Valdice 5:0(P.Krejčí nejml.,Rajm 2,5-Dlesk, Štika
0), Jičín-L.Bělohrad 4:1(Karták 2,5.Kuba 1,5,Vinkler 0-Kout 1,Šulc 0), L.
Bělohrad-Roškopov B 5:0(Kout,Šulc 2,5-Křížová,Sochorová 0), Jičín-Roškopov B 4:1(Kuba 1,5,Rozkovec,Vinkler 1,Karták 0,5-Křížová,Socho-rová 0),N.Paka-Roškopov C 0:5(L. a M.Kracíkovi 0-Doubek 2,5,Kříž 2,
Medlík 0,5), Roškopov C-Železnice 5:0(Doubek 2,5,Medlík 2,Kříž 0,5-Da-niš,Nydrle 0), N.Paka-Železnice 5:0(L. a M.Kracíkovi 2,5-Nydrle,Daniš 0) .
1.Roškopov A 4 4 0 0 19 : 1 12
2.Jičín 4 4 0 0 16 : 4 12
3.L.Bělohrad 4 3 0 1 15 : 5 10
4.Roškopov C 4 1 0 3 13 : 7 10
5.Nová Paka 4 2 0 2 11 : 9 8
6.Valdice 4 2 0 2 8 : 12 8
7.Roškopov B 4 0 0 4 4 : 16 4
8.Lány 4 0 0 4 2 : 18 4
Železnice 4 0 0 4 2 : 18 4
Poslední kolo první části soutěží stolních tenistů – muži 1. třída : Libáň A-Chomutice A, Butoves A-Jičín B, Hořice B-Radim B, Miletín A-N.Paka C, Jičín C-L.Bělohrad B, 2. třída : Chomutice B-Libáň B, L.Bělohrad C-
Železnice A, Lány A-N.Paka D, Nemyčeves A-Chyjice A, Žlunice A-
Chlumec C, 3. třída : L.Bělohrad D-Jičín D, Roškopov A-Rovensko B, Miletín B-Miletín C, St.Paka C-Hořice C, Železnice B-Butoves B, 4. třída :
Chlumec D-Úbislavice A, Chyjice B-Nemyčeves B, N.Paka E-Valdice B,
Rovensko C-N.Bydžov C, Železnice C-L.Bělohrad E, 5. třída : Popovice C-
Chomutice C, L.Bělohrad G-Žlunice B, Chyjice C-Slatiny A, Miletín D-
Roškopov B, Nemyčeves C-Kopidlno B.
Žactvo U15 : v Hořicích (Hořice, Chlumec, Miletín), v Kopidlně (Kopidlno,
Roškopov, Nový Bydžov), v L.Bělohradě (L.Bělohrad, Libáň, Butoves, St.
Paka).
- Nidrle -