Okresní sport 17. - 18. 12. 2022
STOLNÍ TENIS
Poslední kolo první části soutěží stolních tenistů – muži 1. třída : Libáň A-Chomutice A 8:10(Vaníček 3,5-Kučera 4),Butoves A-Jičín B 7:11(Hla-watschke ml. 4-Pavel Harcuba, Fejtek 3,5), Hořice B-Radim B 10:8(Štěpá-nek, 3,5-Kašpar 3), Miletín A-N.Paka C 5:13(Hladký 3-Stoklas 4,5) Jičín C-L.Bělohrad B 10:8(Z. a M.No-votní,Kohut,Petr Harcuba 2,5-Jan Šulc, Ordáň 3),
1.Jičín B 10 9 1 0 114 : 66 29
2.Nová Paka C 10 8 1 1 125 : 55 27
3.L.Bělohrad B 10 6 3 1 114 : 66 25
4.Hořice B 10 5 1 4 86 : 94 21
5.Chomutice A 10 5 1 4 83 : 97 21
6.Radim B 10 4 1 5 95 : 85 19
7.Rovensko A 10 3 2 5 83 : 97 18
8.Miletín A 10 3 1 6 83 : 97 17
9.Jičín C 10 3 1 6 72 : 108 17
10.Butoves A 10 1 3 5 84 : 96 15
11.Libáň A 10 0 1 9 51 : 129 11
2. třída : Chomutice B-Libáň B 10:8(Petráček 4,5-R.Horák 3,5), L.Bělohrad C-Železnice A 8:10(Petřivý st. 3,5-Kabela 4,5), Lány A-N.Paka D 8:10(J. a Z.Vokouhlečtí 2,5-Plecháčová,Morávek,Stuchlík 3), Nemyčeves A-Chyjice A 9:9(T.Trč 4,5-L. a T.Doušovi 2,5), Žlunice A-Chlumec C 2:16(Mokošín,
Haken 1-Kubánek 4,5)
1.Chlumec C 10 7 3 0 124 : 56 27
2.Železnice A 10 7 2 1 113 : 67 26
3.Nemyčeves A 10 5 5 2 105 : 75 25
4.Kopidlno A 10 7 0 3 101 : 79 24
5.Lány A 10 4 4 2 97 : 83 22
6.Libáň B 10 4 0 6 73 : 107 18
7.L.Bělohrad C 10 2 3 5 88 : 92 17
8.Nová Paka D 10 3 1 6 80 : 100 17
9.Chomutice B 10 2 2 6 70 : 110 16
10.Chyjice A 10 1 3 6 76 : 104 15
11.Žlunice A 10 1 1 8 63 : 117 13
3. třída : L.Bělohrad D-Jičín D 13:5(Jína 4-Kuba 3,5), Roškopov A-Roven-sko B 10:8(P.Krejčí ml. 3,5-Stuchlík 4,5), Miletín B-Miletín C 13:5(Petrová,
Petr 4,5-Balihar,Hátle 1,5), St.Paka C-Hořice C 9:9(Vávra 4,5-Vyskočil 3,5), Železnice B-Butoves B 13:5(Jindra 4,5-Hlawatschke st., Jón 2,5),
1.Miletín B 10 8 0 2 116 : 64 26
2.Hořice C 10 6 4 0 108 : 76 26
3.Popovice A 10 5 2 3 98 : 82 22
4.St.Paka C 10 4 3 3 89 : 91 21
5.Jičín D 10 5 3 2 81 : 99 21
6.Butoves B 10 5 0 5 98 : 82 20
7.Železnice B 10 4 2 4 93 : 87 20
8.Roškopov A 10 4 2 4 92 : 88 20
9.Rovensko B 10 3 1 6 91 : 89 17
10.L.Bělohrad D 10 2 2 6 72 : 108 16
11.Miletín C 10 0 1 9 56 : 124 11
4. třída : Chlumec D-Úbislavice A 6:12(Koníček 2,5-R.Vít 4,5), Chyjice B-Nemyčeves B 1:17(Stránský 1-R.Trč,Blažek,Bareš 4,5),N.Paka E-Valdice B 13:5(Milický,Albrecht 3,5-Imlauf 3), Rovensko C-N.Bydžov C 8:10(Stan-tejský 3,5-Haltuf 4,5), Železnice C-L.Bělohrad E 0:18(Hoza.Jungling,Steh-
lík,Václavík 4,5)
1.Nemyčeves B 10 10 0 0 146 : 34 30
2.L.Bělohrad E 10 8 0 2 125 : 55 26
3.Úbislavice A 10 7 2 1 115 : 65 26
4.Nový Bydžov C 10 7 1 2 108 : 72 25
5.Chlumec D 10 5 1 4 83 : 97 21
6.Popovice B 10 4 1 5 80 : 100 19
7.Nová Paka D 10 4 0 6 86 : 94 18
8.Rovensko C 10 3 0 7 73 : 107 16
9.Valdice B 10 1 2 7 80 : 100 14
10.Chyjice B 10 1 1 8 51 : 129 13
11.Železnice C 10 0 1 9 43 : 137 11
5. třída : Popovice C-Chomutice C 12:6(J.Kazda 4,5-Veselý 3,5), L.Bělo-hrad G-Žlunice B 9:9(Jakub Šulc 4-Nechanický 4,5), Chyjice C-Slatiny A
4:14(D.Šolc 3-Martínek 4,5), Miletín D-Roškopov B 14:4(Hátle 4,5-P. a M.
Rajmovi 1,5), Nemyčeves C-Kopidlno B 11:7(Homola.,Hrdý 3-Urbaník 3),
Sobotka A-L.Bělohrad F 14:4(Najman 4,5-P. a M.Rajmo-vi 1,5), dohrávka Chomutice C-Sobotka A 8:10(Bílek,Scháňko 2,5-Najman,Kozák 4,5)
1.Nemyčeves C 11 10 1 0 142 : 56 32
2.Kopidlno B 11 8 1 2 124 : 74 28
3.Sobotka A 11 8 1 2 123 : 75 28
4.Miletín D 11 6 2 3 111 : 87 25
5.Roškopov B 11 5 2 4 109 : 89 23
6.Popovice C 11 5 1 5 99 : 99 22
7.Slatiny A 11 4 2 5 105 : 93 21
8.L.Bělohrad G 11 4 1 6 96 : 102 20
9.L.Bělohrad F 11 4 1 6 93 : 105 20
10.Žlunice B 11 3 2 6 81 : 117 19
11.Chomutice B 11 1 0 10 71 : 127 13
12.Chyjice C 11 1 0 10 34 : 164 13
Žactvo U15 : Hořice-Chlumec 5:2(Orct,Palouš 2,Chrz 1-Skřivan 1,5,Vávra 0,5,Kvaček 0),Chlumec-Miletín 7:0(Vávra,Kvaček 2,5,Skřivan 2-Vaníčková,
Nováková,Novák 0), Hořice-Miletín 7:0(Orct,Palouš 2,5,Chrz 2-Vaníčková,
Nováková,Novák 0), Kopidlno-Roškopov 5:2 (Rozsypal 2,5,Adamec 1,5,
Korejs 1,Slavík 0-V.Krejčí 2,J.Krejčí,P.Krejčí 0), Roškopov-Nový Bydžov 2.5(V.Krejčí,P.Krejčí 1,P.Krejčí 0-Farský,Průša 2,5,Pavelka 0), Kopidlno-Nový Bydžov 0:7(Ada-mec,Rozsypal,Korejs,Slavík 0-Průša,Farský 2,5,
Pavelka 2), L.Bělohrad- Libáň 5:2(O.Kosina,Filjač 2,5,V.Kosina 0-Klár,H
orák 1,Kouřil 0), Butoves -St.Paka 5:2(Frýba 2,5.Rejman 1,5,Duczynski 1-Sláma,Kupka 1,Dlabola,Machek 0), L.Bělohrad-Butoves 3:4(O.Kosina 2,5,
Filjač 0,5,V.Kosina 0-Frýba 2,Hlawatschke,Havelka 1), Libáň-St.Paka 7:0
(Klár,Horák 2,5,Kouřil1-Dlabola,Machek,Sláma 0), Libáň-Butoves 2:5(Klár,
Horák 1,Kouřil-Hlawatschke 2,Rejman,Havelka 1,5)
1.Butoves 7 7 0 0 38 : 11 21
2.Chlumec 7 5 0 2 32 : 17 17
3.Hořice 6 5 0 1 29 : 13 16
4.Nový Bydžov 6 5 0 1 28 : 14 16
5.L.Bělohrad 7 4 0 3 31 : 18 15
6.Libáň 7 2 0 5 25 : 24 11
7.Roškopov 7 2 0 5 23 : 26 11
8.Kopidlno 7 2 0 5 17 : 32 11
9.Stará Paka 7 2 0 5 14 : 35 11
10.Miletín 7 0 0 7 1 : 48 7
- Nidrle -