Okresní sport 19. - 20. 11. 2022
VOLEJBAL
Okresní přebor muži + mixy : dohrávka TJ Jičín-Radim 2:3
Tabulka po podzimu :
1.Radim 5 3 2 0 0 15 : 4 13
2.Jičín Y 5 3 1 1 0 14 : 7 12
3.TJ Jičín 5 3 0 2 0 13 : 7 11
4.Nová Paka 5 2 0 0 3 7 : 9 6
5.Nový Bydžov 5 1 0 0 4 4 : 13 3
6.Hořice B 5 0 0 0 5 2 : 15 0
STOLNÍ TENIS
Muži – 1.třída : Radim B-Chomutice A 7:11(Myšík 3,5-Průša 4,5), Jičín B-N.Paka C 12:6(Doule 4,5-Oravec 2,5), Butoves A-L.Bělohrad B 9:9(Aleš
Hlawatschke 4,5-M.Šulc, Jan Šulc 2,5), Hořice B-Jičín C 11:7(Zemánek,
Štěpánek 3,5-Z.Novotný 2,5),Miletín A-Rovensko A 8:10(Petr 3,5-Vágen-knecht 4)
1.Jičín B 6 5 1 0 64 : 44 17
2.Hořice B 7 4 2 1 68 : 58 16
3.Nová Paka C 6 4 1 1 71 : 37 15
4.L.Bělohrad B 6 3 3 0 70 : 38 15
5.Miletín A 7 3 0 4 63 : 63 13
6.Rovensko A 7 2 2 3 57 : 69 13
7,Butoves A 7 1 3 3 64 : 62 12
8.Radim B 6 2 1 3 53 : 55 11
9.Chomutice A 6 2 1 3 46 : 62 11
10.Jičín C 6 2 0 4 40 : 68 10
11.Libáň A 6 0 1 5 34 : 74 7
2. třída : Železnice A-N.Paka D 14:4(Švanda 4,5-Morávek 2), Chomutice B-Chyjice A 9:9(Tonarová 4,5-J.Šolc,J.Douša 3), L.Bělohrad C-Chlumec C 9:9(Petřivý st. 3,5-Kubánek,Pavel Kycelt 3), Kopidlno A-Žlunice A 14:4
(Procházka 4,5-Jansta 2), Lány A-Nemyčeves A 9:9(Stuchlík 3,5-T.Trč 4)
1.Chlumec C 6 5 1 0 79 : 29 17
2.Železnice A 7 4 2 1 77 : 49 17
3.Kopidlno A 7 5 0 2 72 : 54 17
4.Nemyčeves A 6 3 3 0 62 : 46 15
5.Lány A 6 2 3 1 56 : 52 13
6.L.Bělohrad C 7 1 3 3 62 : 64 12
7.Libáň B 6 3 0 3 41 : 67 12
8.Nová Paka D 6 2 0 4 47 : 61 10
9.Chomutice B 7 1 1 5 46 : 80 10
10.Žlunice A 6 1 1 4 45 : 63 9
11.Chyjice B 6 0 2 4 43 : 65 8
3. třída : Rovensko B-Popovice A 6:12(Ježek,Kopecký 2-Tomi 3,5), Jičín D-Miletín C 11:7(Kuba 4,5-Rais 3), L.Bělohrad D-Butoves B 6:12(Krčmář,
Jína 2-Kopůpek st. 4,5), Roškopov A-Železnice B 7:11(P.Krejčí ml. 4-Kretová,Švanda 3,5) , Miletín B-St.Paka C 12:6(Petr 4,5-Vávra 3)
1.Popovice A 6 5 0 2 73 : 53 17
2.Hořice C 6 5 1 0 66 : 42 17
3.Miletín B 6 5 0 1 75 : 33 16
4.Butoves B 6 5 0 1 72 : 36 16
5.Jičín D 7 4 1 2 57 : 69 16
6.Železnice B 6 3 0 3 55 : 53 12
7.Rovensko B 7 3 0 4 61 : 65 11
8.Stará Paka C 6 2 1 3 50 : 58 11
9.Roškopov A 6 2 0 4 51 : 57 10
10.L.Bělohrad D 6 0 1 5 31 : 77 7
11.Miletín C 7 0 0 7 38 : 88 7
4. třída : Úbislavice A-Valdice B 9:9(Morávek 3,5-Bilanský 4), Popovice B-N.Bydžov C 8:10(Procházka, Šamko st. 2,5-Hrubý,Kynčl 4), Chlumec D-L.Bělohrad E 8:10(Koníček,Leden 3,5-Václavík 3) , Chyjice B-Železnice C
13:5(Mádlo 4,5-Tominec 3), N.Paka E-Rovensko C 14:4(Erlebach 4,5-Soukup 2,5)
1.Úbislavice A 7 5 2 0 81 : 45 19
2.Nemyčeves B 6 6 0 0 84 : 24 18
3.Chlumec D 6 5 0 1 64 : 44 16
4.L.Bělohrad E 6 4 0 2 60 : 48 14
5.Popovice B 7 3 1 3 64 : 62 14
6.N.Bydžov C 6 3 1 2 58 : 50 13
7.Rovensko C 7 2 0 5 51 : 75 11
8.Nová Paka E 6 2 0 4 51 : 57 10
9.Chyjice B 6 1 1 4 40 : 68 9
10.Valdice B 6 0 2 4 45 : 63 8
11.Železnice C 7 0 1 6 32 : 94 8
5. třída : Slatiny A-Chomutice C 17:1(Svobodová,Debnár,Martínek 4,5-
Veselý 1), Žlunice B-Roškopov B 10:8(Nechanický 3-P.Rajm,Kočandrle
3,5), Popovice C-Kopidlno B 8:10(D.Valeš 3,5-Masák 4), L.Bělohrad G-L.Bělohrad F 12:6(Jakub Šulc,Kout 4,5-Brykner,Bičiště 2,5), Chyjice C-Sobotka A 1:17(Šolcová 1-Najman,Kuchař,Fejfar 4,5), Miletín D-Nemy-čeves C 9:9(F.Kozák 3,5-Pulec,Hrdý,Rejman 3)
1.Nemyčeves C 7 6 1 0 94 : 32 20
2.Sobotka A 7 5 1 1 81 : 45 18
3.Kopidlno B 7 5 1 1 75 : 51 18
4.Miletín D 7 4 2 1 78 : 48 17
5.Roškopov B 7 3 2 2 67 : 59 15
6.L.Bělohrad F 7 3 1 3 60 : 66 14
7.L.Bělohrad G 7 3 0 4 65 : 60 13
8.Popovice C 7 3 0 4 62 : 64 13
9.Žlunice B 7 3 0 4 51 : 75 13
10.Slatiny A 7 1 2 4 58 : 68 11
11.Chyjice C 7 1 0 6 22 : 104 9
12.Chomutice C 7 0 0 7 42 : 84 7
Pohár olympijských nadějí (17.11.2022 v Jičíně) :
Mladší žáci U13 : 1.Mikuláš Jiránek (Jičín), 2.Jiří Filjač (L.Bělohrad), 3.
Alexander Farský (Nový Bydžov), 4.Vojtěch Duczynski, 5.Mína Hla-watschke (oba Butoves)
Starší žáci U15 : 1.Ondřej Kosina (L.Bělohrad), 2.Jonáš Ondráček, 3.
Alfréd Hlawatschke, 4.Adam Havelka, 5.Josef Frýba (všichni Butoves),
6.Marek Průša, 7.Martin Pavelka (oba Nový Bydžov), 8.Marek Škorpil
(Jičín), 9.Štěpán Jelínek (Nový Bydžov).
Dorostenci U19 : 1.Adam Havelka 2.Alfréd Hlawatschke (oba Butoves), 3.Adéla Šafaříková, 4.Jakub Sixta, 5.Sára Kmínková, 6.Kateřina Kalčíková (všichni Nový Bydžov)
Okresní přebory jednotlivců dorost (20.11.2022 v Jičíně) – dvouhra : 1.
Jakub Kycelt (Chlumec), 2.Kryštof Karták (Jičín), 3.Vratislav Petráček,
4.Radek Veselý (oba Chomutice), 5.-8.Ondřej Kosina (L.Bělohrad), Josef
Frýba, Adam Havelka, Alfréd Hlawatschke, 9.Jonáš Ondráček (všichni Butoves), 10.Jakub Sedláček, 11.-12.Denis Schánilec (oba Chomutice),
Matyáš Jiránek (Jičín), 13.-16.Sára Kmínková, Marek Průša (oba Nový
Bydžov), Mína Hlawatschke (Butoves), Marek Škorpil (Jičín)
Žactvo U11 : Stará Paka-Radim 0:7(Crha,Vajgl,Šajner 0-Myšíková,Myšík
2,5,Stříbrná 2), Miletín-Roškopov 3:4(Novák 2,Nosková 1,Vtípil 0-Nosko-vá,Novák 2,Vtípil 1), Stará Paka-Roškopov 0:7(Crha,Vajgl,Šajner 0-Řehá-ková,Krejčí 2,5,Bažant 2), Radim-Miletín 3:4(Myšík 2,Myšíková 1,Stříbrná
0-Nosková,Vtípil 1,5,Novák 1), Roškopov-Radim 5:2(Bažant, Řeháková 2,
Krejčí 1-Myšík 1,5,Myšíková 0,5,Stříbrná 0), Stará Paka-Miletín 1:6(Crha 1,
Vajgl,Šajner 0-Novák,Nosková 2,5,Vtípil 1).
1.Roškopov 6 6 0 0 35 : 7 18
2.Miletín 6 3 0 3 19 : 23 12
3.Stará Paka 6 1 0 5 9 : 33 8
4.Radim 3 1 0 2 12 : 9 5
5.Rovensko 3 1 0 2 9 : 12 5
Příští kolo :
Muži – 1.třída : Chomutice A-Rovensko A, Jičín C-Miletín A, L.Bělohrad B-Hořice B, N.Paka C-Libáň A, Radim B-Jičín C
2. třída : Libáň B-Nemyčeves A, Žlunice A-Lány A, Chlumec C-Kopidlno A, Chyjice A-L.Bělohrad C, N.Paka D-Chomutice B
3. třída : Popovice A-St.Paka C, Železnice B-Miletín B, Butoves B-Roško-pov A, Hořice C-L.Bělohrad D, Rovensko B-Jičín D
4. třída : Železnice C-N.Paka E, L.Bělohrad E-Chyjice B, N.Bydžov C-Chlu-mec D, Valdice B-Popovice B, Nemyčeves B-Úbislavice A
5. třída : Chomutice C-Nemyčeves C, Sobotka A-Miletín D, L.Bělohrad F-
Chyjice C, Kopidlno B-L.Bělohrad G, Roškopov B-Popovice C, Slatiny A-
Žlunice B
- Nidrle -