Okresní sport 25. - 26. února 2023
STOLNÍ TENIS
1.třída muži : Chomutice A-Radim B 6:12(Dürschmied,Kučera 2-K.Stříbr-ný 4,5), N.Paka C-Jičín B 6:12(Růžek 3-Pavel Harcuba 4,5), L.Bělohrad B-Butoves A 13:5(Ordáň,M.Šulc,O.Kosina 3,5-Hlawatschke ml. 4), Jičín C-Hořice B 9:9(Petr Harcuba 3,5-Štěpánek 4,5), Rovensko A-Miletín B 12:6
(Vágenknecht 4,5-Hladký 3),
1.Jičín B 16 12 4 0 181 : 107 44
2.L.Bělohrad B 16 10 4 2 179 : 109 40
3.Nová Paka C 16 11 1 4 188 : 100 39
4.Hořice B 17 8 5 5 159 : 147 38
5.Radim B 16 8 2 6 157 : 131 34
6.Rovensko A 17 6 4 7 150 : 156 33
7.Butoves A 17 4 4 9 145 : 161 29
8.Miletín A 17 5 2 10 140 : 166 29
9.Chomutice A 16 5 1 10 117 : 171 27
10.Jičín C 16 4 2 10 111 : 177 26
11.Libáň A 16 2 2 12 93 : 195 22
2.třída muži : N.Paka D-Železnice A 4:14(Stuchlík 2-Vraštil,Kudrnáč,Kabe-la,Švanda 3,5),Chyjice A-Chomutice B 12:6(L.Douša 4,5-Průša 2,5), Chlu-mec C-L.Bělohrad C 12:6(P.Kycelt,Černý 3,5-O.Kosina 3), Žlunice A-Ko-pidlno A 9:9(Jansta 4-Novák,Masák,Pelant 2,5), Nemyčeves A-Lány A 8:10(Bílek 3,5-Stiuchlík 4,5),
1.Železnice A 17 14 2 1 194 : 112 47
2.Chlumec C 16 9 4 3 180 : 108 38
3.L.Bělohrad C 17 8 3 6 167 : 139 36
4.Lány A 16 8 4 4 158 : 130 36
5.Nemyčeves A 16 7 5 4 160 : 128 35
6.Kopidlno A 17 8 1 8 157 : 149 34
7.Nová Paka D 16 6 1 9 133 : 155 29
8.Libáň B 16 6 1 9 112 : 176 29
9.Chomutice B 17 4 2 11 115 : 181 27
10.Chyjice A 16 3 4 9 124 : 164 26
11.Žlunice A 16 2 2 12 110 : 128 23
3.třída muži : Popovice A-Rovensko B 11:7(J.Kazda,D.Valeš 3,5-Tyrychtr
3), Miletín C-Jičín B 12:6(Fof,Hátle 3,5-Kuba 4), Butoves B-L.Bělohrad D
11:7(Jón,Žďárský 4,5-Stehlík,Jína,Matouš 2), Železnice B-Roškopov A 7:11(Švanda 4,5-P.Krejčí ml.,Stuchlík 3,5), St.Paka C-Miletín B 7:11(Krut-ský ml. 3,5-Drahonínský 3,5)
1.Miletín B 16 12 1 3 178 : 110 41
2.Hořice C 16 11 5 0 168 : 120 41
3.Popovice A 17 9 2 6 165 : 141 37
4.Stará Paka C 16 8 3 5 164 : 134 35
5.Roškopov A 16 8 2 6 150 : 138 34
6.Rovensko B 17 7 2 8 161 : 145 33
7.Butoves B 16 8 0 8 152 : 136 30
8.Železnice B 16 8 0 8 138 : 150 30
9.Jičín D 17 4 4 9 126 : 180 29
10.L.Bělohrad D 16 4 2 10 125 : 163 26
11.Miletín C 17 1 1 15 103 : 203 20
4.třída muži : Valdice B-Úbislavice A 14:4(Hlava,Jiřiště 4,5-Morávek 2,5), N.Bydžov C-Popovice B 11:7(Kynčl,Hrubý 3,5-Novotný 4,5) , L.Bělohrad E-Chlumec D 10:8(Stehlík 3,5-Koníček 4), Železnice C-Chyjice B 9:9(Ma-chula 3,5-Stránský 3,5), Rovensko C-N.Paka E 11:7(Stantejský 4-Knap 3).
1.Nemyčeves B 16 15 0 1 222 : 66 46
2.Nový Bydžov C 16 13 1 2 177 : 111 43
3.Úbislavice A 17 11 2 4 186 : 120 41
4.L.Bělohrad E 16 12 0 4 179 : 109 40
5.Chlumec D 16 8 1 7 149 : 139 33
6.Popovice B 17 6 2 9 139 : 167 31
7.Nová Paka E 16 7 0 9 138 : 150 30
8.Valdice B 16 4 3 9 144 : 144 26
9.Rovensko C 17 4 0 13 106 : 200 25
10.Chyjice B 16 2 3 11 103 : 185 23
11.Železnice C 17 1 2 15 77 : 229 21
5.třída muži : Chomutice C-Slatiny A 7:11(Bílek 3,5-Martínek,Debnár 3,5), Roškopov B-Žlunice B 10:8(Kočandrle 3,5-Macura 4), Kopidlno C-Popo-vice C 15:3(Pelant,Masák 4,5-D.Valeš 2), L.Bělohrad F-L.Bělohrad G 11:7
Knězáček,Vít 3,5-Jakub Šulc 4),Sobotka A-Chyjice C 14:4(Fejfar,Najman
4,5-D.Šolc,Zelinger 2),Nemyčeves C-Miletín D 12:6(Homola 4,5-Hátle 3,5).
1.Nemyčeves C 18 16 1 1 235 : 89 51
2.Sobotka A 18 14 1 3 210 : 114 47
3.Kopidlno B 18 13 2 3 183 : 121 45
4.Miletín D 18 10 2 6 179 : 145 42
5.Roškopov B 18 8 3 7 168 : 156 38
6.Slatiny A 18 8 2 8 174 : 150 36
7.Popovice C 18 8 2 8 162 : 162 36
8.L.Bělohrad G 18 7 2 9 146 : 168 34
9.L.Bělohrad F 18 7 2 9 148 : 176 34
10.Žlunice B 18 4 2 12 131 : 193 28
11.Chomutice C 18 2 1 15 124 : 200 23
12.Chyjice C 18 1 0 17 54 : 270 20
Play-off žactvo U15,1.-4. místo v Butovsi: Butoves-N.Bydžov 6:1(Havelka,
A.Hlawatschke 2,5,Ondráček 1,Frýba 0-Průša 1,Pavelka,Farský 0),Hořice-
Chlumec n.C. 0:7(Chrz,Orct,Palouš 0-Kycelt,Vávra 2,5,Kvaček 2),Butoves-
Chlumec 4:3(A.Hlawatschke 2,Ondráček,Havelka 1,Frýba 0-Kycelt 2,5,
Vávra 0,5,Kvaček 0), Nový Bydžov-Hořice 7:0(Průša,Pavelka 2,5,Farský 2-
Orct,Chrz,Palouš 0), Butoves-Hořice 7.0(Rejman,Duczynski 2,5.M.Hlawat-schke 2-Orct,Palouš,Chrz 0), Nový Bydžov-Chlumec 3:4(Farský,Průša,
Pavelka 1-Kycelt 2,5,Vávra 1,Kvaček 0,5).
1.Butoves 3 3 0 0 17 : 4 9
2.Chlumec n. C. 3 2 0 1 14 : 7 7
3.Nový Bydžov 3 1 0 2 11 : 10 5
4.Hořice 3 0 0 0 0 : 21 3
5.-7. místo v L.Bělohradě : L.Bělohrad-Libáň 1:6(Kosina 1,Harcuba,Koží-šek 0-Horák 2,Škaloud,Klár 1,5,Kouřil 1), Libáň-Kopidlno 6:1(Klár 2,5,Ška-loud 2,Horák 1,Kouřil 0,5-Adamec 1,Korejs,Kraj,Rozsypal 0),L.Bělohrad-
Kopidlno 1:6(Kosina 1,Harcuba,Kožíšek 0-Adamec 2,5,Rozsypal 2,Kraj
1,5,Korejs 0).
5.Libáň 2 2 0 0 12 : 2 6
6.Kopidlno 2 1 0 1 7 : 7 4
7.L.Bělohrad 2 0 0 2 2 : 12 2
8.-10. místo v Roškopově : Roškopov-Miletín 7:0(V. a P.Krejčí 2,5,E.Krej-čí 2-Vaníčková,Fof,Novák 0), Miletín-Stará Paka 0:7(Fof,Novák,Vaníčková
0-Sláma,Dlabola 2,5,Kupka 2),Roškopov-Stará Paka 3:4(V.Krejčí 2,P.Krej-čí 1,Krejčí 0-Sláma,Dlabola 1,5,Kupka 1).
8.Stará Paka 2 2 0 0 11 : 3 6
9.Roškopov 2 1 0 1 10 : 4 4
10.Miletín 2 0 0 2 0 : 14 2
Příští kolo – 1.třída muži : Rovensko A-Chomutice A, Miletín A-Jičín C,
Hořice B-L.Bělohrad B, Libáň A-N.Paka C, Jičín B-Radim B, 2. třída muži :
Nemyčeves A-Libáň B, Lány A-Žlunice A, Kopidlno A-Chlumec C, L.Bělo-
hrad C-Chyjice A, Chomutice B-N.Paka D, 3. třída muži : St.Paka C-Popo-vice A, Miletín B-Železnice B, Roškopov A-Butoves B, L.Bělohrad D-Hoři-ce C, Jičín D-Rovensko B, 4.třída muži : N.Paka E-Železnice C, Chyjice B-
L.Bělohrad E, Chlumec C-N.Bydžov B, Popovice B-Valdice B, Úbislavice
A-Nemyčeves B, 5. třída muži : Nemyčeves C-Chomutice C, Miletín D-
Sobotka A, Chyjice C-L.Bělohrad F, L.Bělohrad G-Kopidlno B, Popovice C-Roškopov B, Žlunice B-Slatiny A.
Dorost U19 – play off – 1.-4. místo v Roškopově(Roškopov A,Jičín,Popo-vice,Chomutice), 5.-8. místo v Butovsi (L.Bělohrad,Butoves A,N.Bydžov,
Roškopov C), 9.-12. místo v Roškopově (Roškopov B,Libáň,Butoves B,
Valdice),13.-16. místo ve Žlunicích (Žlunice,Železnice,N.Paka,Chyjice)
17.-18. místo v Nemyčevsi : Nemyčeves-Lány.
-nidrle-