Okresní sport - 28. - 29. ledna 2023
STOLNÍ TENIS
1.třída muži : L.Bělohrad B-N.Paka C 10:8(Zívr 3,5-Oravec 3,5), Jičín C-Radim B 7:11,(Kohut,Petr Harcuba 2-Myšík,K.Stříbrný 4,5), Rovensko A-Jičín B 9:9(Stuchlík 3,5-Pavel Harcuba 3), Miletín A-Libáň A 8:10(Rychte-ra,Hladký 3-Vaniček 4,5), Hořice B-Butoves A 13:5(Štěpánek 4,5-Hla-watschke ml. 3)
1.Jičín B 13 9 4 0 141 : 93 35
2.Nová Paka C 13 10 1 2 161 : 73 34
3.L.Bělohrad B 12 8 3 1 135 : 81 31
4.Hořice B 13 6 2 5 116 : 118 27
5.Radim B 13 6 1 6 125 : 109 26
6.Miletín A 13 4 1 7 110 : 124 23
7.Chomutice A 12 5 1 6 95 : 121 23
8.Rovensko A 13 3 3 7 105 : 129 22
9.Butoves A 13 2 4 7 111 : 123 21
10.Jičín C 13 3 1 8 81 : 135 19
11.Libáň A 13 2 2 9 80 : 154 19
2. třída muži : Libáň B-Chyjice A 10:8(Jakoubek 4-J.Šolc 2,5), Chlumec C-Nová Paka D 14:4(Černý 4,5-Morávek 3), Nemyčeves A-Železnice A 7:11
(T.Trč 4,5-Švanda 3), Lány A-Chomutice B 10:8(Stuchlík 3,5-J.Průša 3,5, Kopidlno A-L.Bělohrad C 8:10(Tomášek,Procházka 3,5-J.Šulc 3),
1.Železnice A 13 10 2 1 144 : 90 35
2.Chlumec C 13 8 4 1 155 : 79 33
3.Nemyčeves A 12 6 5 1 123 : 93 29
4.Kopidlno A 13 7 0 6 123 : 111 27
5.Lány A 12 5 4 3 115 : 106 26
6.L.Bělohrad C 12 4 3 5 111 : 105 24
7.Libáň B 12 5 1 6 92 : 124 23
8.Nová Paka D 13 4 1 8 102 : 132 22
9.Chyjice A 13 2 4 7 103 : 131 21
10.Chomutice B 13 3 2 8 97 : 139 21
11.Žlunice 12 1 2 9 79 : 137 16
3. třída muži : Popovice A-Hořice C 8:10(Tomi 3-Vyskočil 4,5), Butoves A-Miletín C 13:5(Jindra 3-Stuchlík 4,5), Železnice B-Rovensko B 5:13(Jindra 3-Stuchlík 4,5), St.Paka C-Jičín D 11:7(Vávra,Krutský st. 4,5-Zikmund 3,5), Roškopov A-L.Bělohrad D 13:5(P.Krejčí ml. 4,5-O.Kosina 3),
1.Hořice C 13 9 4 0 141 : 97 33
2.Miletín B 12 9 1 2 137 : 79 31
3.Popovice A 13 7 2 4 128 : 106 29
4.Stará Paka C 13 6 3 4 119 : 115 28
5.Roškopov A 12 6 2 4 120 : 96 26
6.Butoves B 13 6 0 7 129 : 111 25
7.Rovensko B 13 5 2 6 124 : 110 25
8.Železnice B 13 5 2 6 117 : 117 25
9.Jičín D 13 4 3 6 97 : 137 24
10.L.Bělohrad D 12 2 2 8 84 : 132 18
11.Miletín C 13 0 1 12 74 : 160 14
4. třída muži : L.Bělohrad E-Valdice B 10:8(Hoza,Jungling 3,5-Hlava 3,5), Železnice C-Nemyčeves B 3:15(Tominec 2-Blažek 4,5), Rovensko C-Úbi-slavice A 5:13(Brožek 2,5-L.Brendl 4,5), N.Paka E-Popovice B 13:5(Erle-bach,Fišar 4,5-Novotný 2), Chyjice B-Chlumec C 6:12(T.Douša 2,5-Koní-ček 4,5),
1.Nemyčeves B 13 13 0 0 192 : 42 39
2.Úbislavice A 13 10 2 1 150 : 84 35
3.Nový Bydžov C 12 9 1 2 133 : 83 31
4.L.Bělohrad E 12 9 0 3 143 : 103 30
5.Popovice B 13 5 2 6 105 : 129 25
6.Chlumec D 12 6 1 5 102 : 104 25
7.Nová Paka C 13 5 0 8 100 : 123 23
8.Valdice B 13 3 2 8 115 : 119 21
9.Rovensko C 13 3 0 10 84 : 150 19
10.Chyjice B 13 1 2 10 74 : 160 17
11.Železnice C 13 0 1 12 52 : 182 14
5. třída muži : Chomutice C-Kopidlno B 5:13(Bílek 2,5-Pelant 4,5), L.Bělo-hrad F-Roškopov B 11:7(Knězáček 4-Sochor 2,5), Sobotka A-Slatiny A 12:6(Fejfar 4,5-Svobodová 3), Nemyčeves C-Žlunice B 14:4(Homola,Bla-žek,Hrdý 4-Mázor,Nechanický 1,5) Miletín D-Popovice B 5:13(Portík 2-J.
Kazda, D.Valeš 4,5), Chyjice C-L.Bělohrad G 3:15(Šolcová 2-Jakub Šulc,Čížek 4,5).
1.Nemyčeves C 14 12 1 1 177 : 75 39
2.Kopidlno B 14 10 1 3 159 : 93 35
3.Sobotka A 14 10 1 3 153 : 99 35
4.Miletín D 14 8 2 4 137 : 111 32
5.Popovice C 14 7 2 5 138 : 114 30
6.Roškopov B 14 6 2 6 131 : 121 28
7.L.Bělohrad G 14 6 2 6 131 : 121 28
8.Slatiny A 14 5 2 7 129 : 123 26
9.L.Bělohrad F 14 5 2 7 117 : 135 26
10.Žlunice B 14 4 2 8 106 : 146 24
11.Chomutice C 14 1 1 12 92 : 160 17
12.Chyjice C 14 1 0 13 42 : 210 16
OP dorost U19 – skupina A : Chomutice-Butoves A 2:3(Veselý 1,5,Sedlá-ček 0,5-A.Hlawatschke 2,Ondráček 1), Butoves A-Chyjice 5:0(M.Hlawat-schke,Havelka 2,5-Havířová,Brejchová 0), Chomutice-Chyjice 5:0(Vese-
lý 2,5,Sedláček 1,5,Schánilec 1-Havířová,Brejchová 0), Nemyčeves-Popovice 0:5, Popovice-N.Bydžov 5:0, Nemyčeves-N.Bydžov 0:5,
Butoves B-Libáň 4:1(Frýba 2,5,Rejman 1,5-Klár 1,Horák 0), Libáň-Žlunice
5:0(Horák,Klár 2,5-Mázor,Nechanický 0), Butoves B-Žlunice 5:0(Rejman,
Frýba 2,5-Mázor,Nechanický 0).
Popovice A 6 5 0 1 26 : 4 16
Butoves A 6 5 0 1 23 : 7 16
Chomutice A 6 5 0 1 25 : 5 16
Nový Bydžov 6 4 0 2 20 : 10 14
Butoves B 6 4 0 2 17 : 13 14
Libáň A 6 2 0 4 12 : 18 10
Chyjice A 6 1 0 5 7 : 23 8
Žlunice A 6 1 0 5 5 : 25 8
Nemyčeves A 6 0 0 6 0 : 30 6
skupina B : Železnice-Roškopov A 0:5(Daniš,Nydrle 0-Rajm,P.Krejčí 2,5), Roškopov A-L.Bělohrad 3:2(Rajm 2,Krejčí 1-Kout 1,5,Šulc 0,5), L.Bělo-
hrad-Železnice 5:0(Kout,Šulc 2,5-Nydrle,Daniš 0), Roškopov C-Jičín 0:5
(Doubek,Kříž 0-Rozkovec,Vinkler 2,5), Jičín-Lány 5:0(Rozkovec,Vinkler 2,5-Fajfr,Vokrouhlecký 0), Roškopov C-Lány 5:0(Doubek,Kříž-Vokrou-hlecký,Fajfr 0), Valdice-N.Paka 3:2(Dlesk 2,5,Jirásek 0,5-L. a M.Kracíkové 1), N.Paka-Roškopov B 1:4(M.Kracík,Celjak 0,5-Křížová,Sochorová 2), Valdice-Roškopov B 1:4(Jirásek,Štika 0,5-Křížová,Sochorová 2).
1.Roškopov A 6 6 0 0 27 : 3 18
2.Jičín A 6 6 0 0 26 : 4 18
3.L.Bělohrad A 6 4 0 2 22 : 8 14
4.Roškopov C 6 4 0 2 18 : 12 14
5.Valdice A 6 3 0 3 12 : 18 12
6.Roškopov B 6 2 0 4 12 : 18 10
7.Nová Paka A 6 2 0 4 14 : 16 10
8.Železnice A 6 0 0 6 2 : 28 6
9.Lány A 6 0 0 6 2 : 28 6
Přebor jednotlivců – žactvo U11 :
Chlapci – dvouhra : 1.Vojtěch Kosina (L.Bělohrad), 2.Ondřej Komárek
(Nový Bydžov), 3.Tomáš Rozkovec (Jičín), 4.Adam Sucharda (Rovensko),
5.Tomáš Vogl (Rovensko), 6.Nikola Valkoun (Rovensko).
Dívky – dvouhra : 1.Mína Hlawatschke (Butoves), 2.Dora Opicová (Jičín),
3.Kamila Brožková (Rovensko), 4.Adina Švandová (Železnice), 5.Stela
Semíková (Železnice).
Mixy – čtyřhra : 1.Mína Hlawatschke-Vojtěch Kosina (Butoves-L.Bělo-hrad), 2.Dora Opicová-Tomáš Rozkovec (Jičín), 3.-4.Adam Sucharda-
Tomáš Vogl (Rovensko), Kamila Brožková-Nikola Valkoun (Rovensko),
5.Stela Semíková-Adina Švandová (Železnice).
Příští kolo – 1.třída muži : Hořice B-Chomutice A, Butoves A-Miletín A,
Libáň A-Rovensko A, Jičín B-Jičín C, Radim B-L.Bělohrad B, 2.třída muži:
Kopidlno A-Libáň B, L.Bělohrad C-Lány A, Chomutice B-Nemyčeves A,
Železnice A-Žlunice A, N.Paka D-Chyjice A, 3.třída muži : Roškopov A-
Popovice A, L.Bělohrad D-Miletín B, Jičín D-Železnice B, Rovensko B-
Butoves B, Miletín C-Hořice C, 4.třída muži : Chlumec D-N.Paka E,
Popovoce B-Rovensko C, Úbislavice A-Železnice C, Nemyčeves B-L.
Bělohrad E, Valdice B-N.Bydžov C, 5.třída muži : Chyjice C-Chomutice
B, L.Bělohrad G-Miletín A, Popovice C-Nemyčeves C, Žlunice B-Sobotka A, Slatiny A-L.Bělohrad F, Roškopov B-Kopidlno B.
- nidrle -