Okresní sport 4. - 5. března 2023
STOLNÍ TENIS
1.třída muži : Rovensko A-Chomutice A 9:9(Varečka 4,5-Kučera 3,5), Miletín A-Jičín C 13:5(Hladký 4-Jenka.Kunášek,Havránek 1,5), Hořice B-L.Bělohrad B 9:9(Štěpánek 4-Jan Šulc 3,5)Libáň A-N.Paka C 6:12(R.
Horák,Vaníček 2,5), Jičín B-Radim B 12:6(Pavel Harcuba 4,5-Breuer 3),
1.Jičín B 17 13 4 0 193 : 113 47
2.Nová Paka C 17 12 1 4 200 : 106 42
3.L.Bělohrad B 17 10 5 2 188 : 118 42
4.Hořice B 18 8 5 5 168 : 156 35
5.Radim B 17 8 2 7 163 : 143 35
6.Rovensko A 18 6 5 7 159 : 165 35
7.Miletín A 18 6 2 10 153 : 171 32
8.Butoves A 17 4 4 9 145 : 161 29
9.Chomutice A 17 5 2 10 126 : 180 29
10.Jičín C 17 4 2 11 116 : 190 26
11.Libáň A 17 2 2 13 99 : 207 23
2. třída muži : Nemyčeves A-Libáň B 16:2(Macek,Stránský 4,5-R.Horák,
Jakoubek 1), Lány A-Žlunice A 11:7(Stuchlík 4-Šmidrkal 3,5), Kopidlno A-Chlumec C 8:10(Masák 4-Koníček 3,5), L.Bělohrad C-Chyjice A 14:4(Or-dáň 4,5-J.Šolc 1,5), Chomutice B-N.Paka D 14:4(J.Průša 4,5-M.Kracík 3,5),
1.Železnice A 17 14 2 1 194 : 112 47
2.Chlumec C 17 10 4 4 190 : 116 41
3.L.Bělohrad C 18 9 3 6 181 : 143 39
4.Lány A 17 9 4 4 169 : 137 39
5.Nemyčeves A 17 8 5 4 176 : 130 38
6.Kopidlno A 18 8 1 9 165 : 159 35
7.Nová Paka D 17 6 1 10 137 : 169 30
8.Chomutice B 18 5 2 11 129 : 185 30
9.Libáň B 17 6 1 10 114 : 192 30
10.Chyjice C 17 3 4 10 138 : 178 27
11.Žlunice A 17 2 2 13 117 : 139 24
3. třída muži : St.Paka C-Popovice A 8:10(Vávra 3,5-P.Kazda 4,5), Miletín B-Železnice B 9:9(Petr 4-Jindra,Švanda 2,5), Roškopov A-Butoves B 8:10(Stuchlík 3,5-Hlawatschke st. 4,5), L.Bělohrad D-Hořice C 6:12(Ma-touš 3-Vyskočil 4,5), Jičín D-Rovensko B 0:18(Tyrychtr,Kopecký,Ježek,
Stantejský 4,5)
1.Hořice C 17 12 5 0 180 : 126 44
2.Miletín B 17 11 2 3 187 : 119 43
3.Popovice A 18 10 2 6 175 : 149 40
4.Rovensko B 18 8 2 8 179 : 145 36
5.Stará Paka C 17 8 3 6 172 : 144 36
6.Roškopov A 17 8 2 7 158 : 148 35
7.Butoves B 17 9 0 8 162 : 144 33
8.Železnice B 17 6 3 8 147 : 159 32
9.Jičín D 18 4 4 10 126 : 196 30
10.L.Bělohrad D 17 4 2 11 131 : 175 27
11.Miletín C 17 1 1 15 103 : 203 20
4.třída muži : N.Paka E-Železnice C 10:8(Albrecht 3,5-Skřivánek,Tominec
2,5), Chyjice B-L.Bělohrad E 3:15(Stránský 2-Hoza 4,5), Chlumec C-N.Bydžov B 7:11(Kubíček 3-Haltuf 4,5), Popovice B-Valdice B 7:11,
Úbislavice A-Nemyčeves B 6:12(Morávek 4-Bílek,Hendrych,Trč. st. 3,5)
1.Nemyčeves B 17 16 0 1 234 : 72 49
2.Nový Bydžov C 17 14 1 2 188 : 118 46
3.L.Bělohrad E 17 13 0 4 192 : 112 43
4.Úbislavice A 18 11 2 5 192 : 134 42
5.Chlumec D 17 8 1 8 156 : 150 34
6.Nová Paka E 17 8 0 9 148 : 158 33
7.Popovice B 18 6 2 10 146 : 178 32
8.Valdice B 17 5 3 9 155 : 151 29
9.Rovensko C 17 4 0 13 106 : 200 25
10.Chyjice B 17 2 3 12 106 : 200 24
11.Železnice C 18 1 2 16 85 : 239 22
5. třída muži : Nemyčeves C-Chomutice C 15:3(Homola 4,5-Bílek,Veselý,
Flégr 1), Miletín D-Sobotka A 4:14(Kněžourek,Draštík 1,5-Najman,Fejfar
4,5), Chyjice C-L.Bělohrad F 5:13(D.Šold,Zelinger 1,5-Bryknar 4,5), L.Bě-
lohrad G-Kopidlno B 9:9(Pour,Čížek 2,5-Masák 4), Popovice C-Roškopov B 4:14, Žlunice B-Slatiny A 6:12(Nechanický 2,5-
Martínek 4)
1.Nemyčeves C 19 17 1 1 200 : 92 52
2.Sobotka A 19 15 1 3 224 : 118 50
3.Kopidlno B 19 13 3 3 192 : 130 47
4.Miletín D 19 10 2 7 183 : 159 43
5.Roškopov B 19 9 3 7 182 : 160 41
6.Slatiny A 19 9 2 8 186 : 156 39
7.Popovice C 19 8 2 9 166 : 176 37
8.L.Bělohrad F 19 8 2 9 161 : 181 37
9.L.Bělohrad G 19 7 3 9 165 : 197 36
10.Žlunice B 19 4 2 13 137 : 205 29
11.Chomutice C 19 2 1 16 127 : 215 24
12.Chyjice C 19 1 0 18 59 : 283 21
Dorost U19 – play off – 1.-4. místo v Roškopově: Roškopov A-Chomutice
4:1(Rajm 2,5,P.Krejčí 1,5-Veselý 1,Sedláček), Popovice-Jičín 1:4(J.Kazda ,
Valeš 0,5,V.Kazda 0), Roškopov A-Jičín 1:4(Rajm 1,P.Krejčí 0-Kuba,Karták
1,5,Vinkler 1),Chomutice-Popovice 0:5(Veselý,Schánilec,Sedláček 0-J.
Kazda 2,5,V.Kazda 2,Valeš 0,5), Roškopov A-Popovice 0:5(P.Krejčí,Rajm 0-
Valeš 2,5,J.Kazda 1,5,V.Kazda 1), Chomutice-Jičín 0:5(Veselý,Schánilec,
Sedláček 0-Karták 2,5,Kuba 1,5,Vinkler 1).
1.Jičín 3 3 0 0 13 : 2 9
2.Popovice 3 2 0 1 11 : 4 7
3.Roškopov A 3 1 0 2 5 : 10 5
4.Chomutice 3 0 0 3 1 : 14 4
5.-8. místo v Butovsi : Butoves A-Roškopov C 5:0(Ondráček,Havelka 2,5-Medlík,Kříž 0), L.Bělohrad-N.Bydžov 5:0(Kout,Šulc 2,5-Kmínková,Kalčíko-vá,Šafaříková,Sixta 0), Butoves A-N.Bydžov 5:0(Ondráček,Havelka 2,5-
Šafaříková,Kmínková,Kalčíková,Sixta 0), Roškopov C-L.Bělohrad 0:5(Kříž,
Medlík 0-Šulc,Kout 2,5) Butoves A-L.Bělohrad 1:4(Havelka 1,Ondráček 0-
Šulc 2,5,Kout 1,5), N.Bydžov C-Roškopov C 5:0(Šafaříková 2,5,Kmínková
1,5,Sixta 1-Kříž,Medlík 0).
5.L.Bělohrad 3 3 0 0 14 : 1 9
6.Butoves A 3 2 0 1 11 : 4 7
7.Nový Bydžov 3 1 0 2 5 : 10 5
8.Roškopov C 3 0 0 3 0 : 15 3
9.-12. místo v Roškopově : Roškopov B-Libáň 0:5(Sochorová,J.Krejčí 0-Š. a T.Klárovi 2,5), Butoves B-Valdice 5:0(Frýba,Duczynski 2,5-Jirásek,
Štika 0), Roškopov B-Valdice 4:1(Sochorová,J.Krejčí 2-Jirásek,Štika 0,5), Butoves B-Libáň 1:4(Frýba 1,Duczynski 0-T.Klár 2,5,Š,Klár 1,5),Roškopov B-Butoves B 2:3(J.Krejčí,Sochorová 1-Frýba 2,5,Duczynski 0,5), Libáň-
Valdice 5:0(Š. a T.Klárovi 2,5-Štika,Jirásek 0).
9.Libáň 3 3 0 0 14 : 1 9
10.Butoves B 3 2 0 1 9 : 6 7
11.Roškopov B 3 1 0 2 6 : 9 5
12.Valdice 3 0 0 3 1 : 14 3
13.-16. místo ve Žlunicích : Žlunice-Železnice 3:2(Svoboda 2,Mázor 1,Ne-chanický 0-Daniš 1,5,Nydrle 0,5), N.Paka-Chyjice 2:3(Kracík,Řezníček 1,
Celjak 0-Brejchová 2,5,Havířová 0,5,Jouklová 0), Žlunice-Chyjice 3:2(Svo-boda 2,Nechanický,Mázor 0,5-Havířová,Jouklová 1), Železnice-N.Paka 3:2
(Nydrle,Daniš 1,5-M.Kracík 2,Celjak,Řezníček 0), Žlunice-N.Paka 1:4(Ne-chanický 1,Mázor 0-Řezníček 2,5,M.Kracík 1,5), Chyjice-‚Zeleznice 3:2
(Brejchová 2,5,Havířová 0,5,Jouklová 0-Daniš,Nydrle 1)
13.Žlunice 3 2 0 1 7 : 8 7
14.Chyjice 3 2 0 1 8 : 7 7
15.Železnice 3 1 0 2 7 : 8 5
16.Nová Paka 3 1 0 2 8 : 7 5
17.-18. místo v Nemyčevsi : Nemyčeves-Lány 5:0(Ágh,Bílek 2,5-Fajfr,
Vokrouhlecký 0).
17.Nemyčeves 1 1 0 0 5 : 0 3
18.Lány 1 0 0 1 0 : 5 1
Příští kolo :
1.třída muži : Chomutice A-Jičín B, Radim B-Libáň A, N.Paka C-Butoves
A, L.Bělohrad B-Miletín A, Jičín C-Rovensko A, 2.třída muži : Libáň B-
Železnice A, N.Paka D-L.Bělohrad C, Chyjice A-Kopidlno A, Chlumec C-
Lány A, Žlunice A-Nemyčeves A, 3.třída muži : Popovice A-Jičín D,
Miletín C-L.Bělohrad D, Hořice C-Roškopov A, Popovice B-Miletín D,
Železnice B-St.Paka C, 4.třída muži : Nemyčeves D-Popovice B, Valdice
B-Chlumec D, N.Bydžov C-Chyjice B, L.Bělohrad E-N.Paka E, Železnice
C-Rpvensko C, 5.třída muži : Chomutice C-Žlunice B, Slatiny A-Popovice
C, Roškopov B-L.Bělohrad G, Kopidlno B-Chyjice C, L.Bělohrad F-Miletín
D, Sobotka A-Nemyčeves C
Žactvo U11 – v Radimi : Radim-Miletín, Rovensko-St.Paka, Radim-St.
Paka, Miletín-Rovensko, St.Paka-Miletín, Radim-Rovensko
-nidrle-