Okresní sport - 4. - 5. února 2023
STOLNÍ TENIS
1.třída muži : Hořice B-Chomutice A 13:5(Vyskočil,Štěpánek 4,5-Tona-
Rová 2), Butoves A-Miletín A 11:7(Hlawatschke ml. 4,5-Hladký 3,5),
Libáň A-Rovensko A 6:12(Vaníček 3-Vágenknecht 4,5), Jičín B-Jičín C 16:2(Doule,Fejtek 4,5-M.Novotný 1,5), Radim B-L.Bělohrad B 9:9
(Myšík,Stříbrný 3,5-J. A M.Šulcovi 3,5)
1.Jičín B 14 10 4 0 157 : 95 38
2.Nová Paka C 13 10 1 2 161 : 73 34
3.L.Bělohrad B 13 8 4 1 144 : 90 33
4.Hořice B 14 7 2 5 129 : 123 30
5.Radim B 14 6 2 6 134 : 118 28
6.Rovensko A 14 4 3 7 117 : 135 25
7.Butoves A 14 3 4 7 122 : 130 24
8.Miletín A 14 4 2 8 117 : 135 24
9.Chomutice A 13 5 1 7 100 : 134 24
10.Libáň A 14 2 2 10 86 : 166 20
11.Jičín C 13 3 1 9 83 : 151 20
2.třída muži: Kopidlno A-Libáň B 8:10(Masák 3-Matlas 3,5), L.Bělohrad C-Lány A 13.5(Petřivý st.4,5-D.Vokrouhlecký 2), Chomutice B-Nemyčeves A 3:15(Kubík 2-T,Trč,Stránský 4,5),Železnice A-Žlunice A 11:7(Kabela 3,5
-Šmidrkal 4,5),N.Paka D-Chyjice A 12:6(Morávek 4-J.Šolc 2,5),
1.Železnice A 14 11 2 1 155 : 87 38
2.Chlumec C 13 8 4 1 155 : 79 33
3.Nemyčeves A 13 7 5 1 138 : 96 32
4.Kopidlno A 14 7 0 7 131 : 121 28
5.L.Bělohrad C 13 5 3 5 124 : 110 27
6.Lány A 13 5 4 4 120 : 114 27
7.Libáň B 13 6 1 6 102 : 132 26
8.Nová Paka D 14 5 1 8 114 : 138 25
9.Chyjice A 14 2 4 8 109 : 143 22
10.Chomutice B 14 3 2 9 98 : 154 22
11.Žlunice A 13 1 2 10 86 : 148 17
3.třída muži : Roškopov A-Popovice A 12:6(Jan Krejčí,Kočandrle 4,5-J. a V.Kazdovi,Valeš 2), L.Bělohrad D-Miletín B 12:6(O.Kosina 4,5-Černík 2,5), Jičín D-Železnice B 6:12(Zikmund 3-Švanda 4,5), Rovensko B-Butoves B 10:8(Ježek 4-Hlawatschke st.,Jón,Žďárský 2,5), Miletín C-Hořice C 8:10(F.
Kozák,Rais 2,5-Vaskočil,D.Hovad 4,5) ,
1.Hořice C 14 10 4 0 147 : 105 36
2.Miletín B 13 9 1 3 143 : 91 32
3.Popovice A 14 7 2 5 134 : 118 30
4.Roškopov A 13 7 2 4 132 : 102 29
5.Rovensko B 14 6 2 6 134 : 118 28
6.Železnice B 14 6 2 6 129 : 123 28
7.Stará Paka C 13 6 3 4 119 : 115 28
8.Butoves B 14 6 0 8 131 : 121 26
9.Jičín D 14 4 3 7 103 : 149 25
10.L.Bělohrad D 13 3 2 8 96 : 138 21
11.Miletín C 14 0 1 13 82 : 170 15
4.třída muži : Chlumec D-N.Paka E 7:11(Jeřábek 3-Erlebach 4,5), Popo-vice B-Rovensko C 14:4(Novotný 4,5-Borovička 2), Úbislavice A-Želez-nice C 16:2(R. a L.Vítovi 4,5-Tominec 2), Nemyčeves B-L.Bělohrad E 13:5(Bílek 4,5-Jungling 2), Valdice B-N.Bydžov C 7:11(Bilanský 2,5-Haltuf,Kynčl 4),
1.Nemyčeves B 14 14 0 0 205 : 47 42
2.Úbislavice A 14 11 2 1 167 : 85 38
3.Nový Bydžov C 13 10 1 2 144 : 90 34
4.L.Bělohrad E 13 9 0 4 148 : 86 31
5.Popovice B 14 6 2 6 119 : 133 28
6.Nová Paka E 14 6 0 8 120 : 132 26
7.Chlumec D 13 6 1 6 109 : 135 26
8.Valdice C 14 3 3 8 122 : 130 22
9.Rovensko C 14 3 0 11 88 : 164 20
10.Chyjice B 13 1 2 10 74 : 160 17
11.Železnice C 14 0 1 13 54 : 198 15
5.třída muži : Chyjice C-Chomutice B 7:11(Šolcová 3-Veselý,Flégr 3,5), L.Bělohrad G-Miletín A 10:8(Jakub Šulc 4,5-Šotola 3), Popovice C-Nemy-čeves C, Žlunice B-Sobotka A 4:14 (Macura 2,5-Zahradník,Fejfar 4,5), Slatiny A-L.Bělohrad F 15:3(Svobodová Martínek,Debnár 4,5-Vítová,
Krausová,Bryknar 1), Roškopov B-Kopidlno B 9:9(M. a P.Rajmovi 3,5-Masák 4,5).
1.Nemyčeves C 15 13 1 1 190 : 80 42
2.Sobotka A 15 11 1 3 167 : 103 38
3.Kopidlno B 15 10 2 3 168 : 102 37
4.Miletín D 15 8 2 5 145 : 125 33
5.Popovice C 15 7 2 6 143 : 127 31
6.Roškopov B 15 6 3 6 140 : 130 31
7.L.Bělohrad G 15 7 2 6 141 : 129 31
8.Slatiny A 15 6 2 7 144 : 126 29
9.L.Bělohrad F 15 5 2 8 120 : 150 27
10.Žlunice B 15 4 2 9 110 : 160 25
11.Chomutice C 15 2 1 13 103 : 167 20
12.Chyjice C 15 1 0 14 49 : 221 17
Příští kolo – 1.třída muži : Chomutice A-N.Paka C, L.Bělohrad B-Jičín B,
Jičín C-Libáň A, Rovensko A-Butoves A, Miletín A-Hořice B, 2.třída muži :
Libáň B-N.Paka D, Chlumec C-Železnice A, Žlunice A-Chomutice B, Ne-myčeves A-L.Bělohrad C, Lány A-Kopidlno A, 3.třída muži : Popovice A-
Miletín B, Hořice C-Rovensko B, Butoves B-Jičín D, St.Paka C-L.Bělohrad
D, Miletín C-Roškopov A, 4.třída muži : N.Bydžov C-Nemyčeves B, L.Bě-lohrad E-Úbislavice A, Železnice C-Popovice B, Rovensko C-Chlumec D,
N.Paka E-Chyjice B, 5.třída muži : Chomutice C-Roškopov B, Kopidlno B-
Slatiny A, L.Bělohrad F-Žlunice A, Sobotka A-Popovice C, Nemyčeves C-
L.Bělohrad G, Miletín D-Chyjice C.
Dorost U19-skupina A : Nemyčeves-Butoves A, Butoves A-Libáň, Nemy-čeves-Libáň (turnaj v Nemyčevsi), Chomutice-N.Bydžov, N.Bydžov-Buto-ves B, Chomutice-Butoves B (turnaj v Chomuticích), Popovice-Chyjice,
Chyjice-Žlunice, Popovice-Žlunice (turnaj v Popovicích), dorost U-19-
skupina B : Nová Paka-Roškopov A, Roškopov A-Jičín, Nová Paka-Jičín
(turnaj v Nové Pace), Roškopov B-Lány, Lány-Železnice, Roškopov B-
Železnice (turnaj v Roškopově), L.Bělohrad-Roškopov C, Roškopov C-Valdice, L.Bělohrad-Valdice (turnaj v L.Bělohradě)
- nidrle -