Sportovec roku 2012
NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC ROKU 2012
okresu Rychnov nad Kněžnou se konal 1.února 2013
od 18.00 hodin v Pelclově divadle v Rychnově nad Kněžnou
POŘADATELÉ – SPORTOVNÍ SDRUŽENÍ ČSTV RYCHNOV NAD KNĚŽNOU, DECARO RMG, MĚSTO RYCHNOV NAD KNĚŽNOU, RYCHNOVSKÝ DENÍK
HLAVNÍ PARTNEŘI: STRALIFE s.r.o., ČESKÁ SPOŘITELNA a.s., PEUGEOT ČESKÁ REPUBLIKA, ARS – AXIOM REAL.
Ceny pro oceněné sportovce věnovaly firmy: UNIPRINT, s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, PLEVA – včelí produkty Potštejn, květiny Páralová Rychnov nad Kněžnou a Občanské sdružení rodičů a přátel děti s handicapem ORION Rychnov nad Kněžnou.
SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ: starosta města Rychnov nad Kněžnou
ing. Jan Skořepa
MODERÁTOR: Štěpán Škorpil
KONEČNÉ TABULKY:
KATEGORIE POŘADATEL AKCE |
|||
TJ SOKOL ČESTICE-Finále vesnických a zemědělských družstev |
volejbal |
|
|
KATEGORIE ČTENÁŘI RYCHNOVSKÉHO DENÍKU |
|||
PAVEL ČIHÁČEK |
|
|
|
CENA FAIR PLAY |
|||
KINSKÝ TOMÁŠ-Sokol Deštné v OH |
lyžování |
|
|
STAROSTA |
|||
ING. BARTOŠ JIŘÍ - starosta Města Kostelec nad Orlicí |
|||
SPORTOVNÍ OSOBNOST |
|||
JAN KOPECKÝ |
|||
CENA ZA REPREZENTACI OKRESU |
|||
CYKLISTI ZŠ ČASTOLOVICE Adam Jedlička, Romana Dlasková, Nikola Podzimková, David Slezák, s trenérkou Alenou Zvěřinovou |
KATEGORIE MLÁDEŽ JEDNOTLIVCI |
|||
1. |
MAZUROVÁ KLÁRA - Sportovní střelecký klub-Doudleby n.O. |
střelba |
|
2. |
PRECLÍKOVÁ STANISLAVA - Skibob klub Dobruška |
skiboby |
|
3. |
ŠVÁB MATĚJ -TJ.Sokol Dobruška |
badminton |
|
4. |
ROZÍNKOVÁ DANIELA - SK Dobré |
ST |
|
5 |
KETTNEROVÁ ADELA - LK-Skiareál Olešnice v OH |
travní lyžování |
|
KATEGORIE MLÁDEŽ KOLEKTIV |
|||
1 |
SK DOBRÉ- Kateřina Rozínková, Simona Šlehobrová, Aneta Sedloňová |
stolní tenis |
|
2 |
START Rychnov n.K.- David Urbánek, Matěj Stančík, Dan Ábel |
kuželky |
|
3 |
FC Spartak Rychnov n.K. |
fotbal |
|
KATEGORIE DOSPĚLÍ JEDNOTLIVCI |
|||
1 |
KŘOUSTEK MARTIN - Ferodo racig team Kostelec n.O. |
trial |
|
2 |
KŘÍŽKOVÁ ŠÁRKA – T.J.Sokol Dobruška |
badminton |
|
3 |
METELKOVÁ TAŤÁNA - SK Týniště n.O. |
atletika |
|
4 |
LAŠTOVIČKOVÁ PETRA - TJ. Sokol Dobruška |
národní házená |
|
5 |
ČIHÁČEK PAVEL - Sokol Deštné v OH |
skiboby |
|
KATEGORIE DOSPĚLÍ KOLEKTIV |
|||
1 |
T.J. Sokol Dobruška – kolektiv žen národní házená |
nár.házená |
|
2 |
SK DOBRÉ – Olejsa Stachová, Daniela Rozínková, Simona Šlehobrová, Aneta Martinková |
ST |
|
3 |
ŠKODA AUTO KVASINY„A“- Milan Duzbaba, Lukáš Hartman, Lubomír Šípek,Ladislav Urbánek |
kuželky |
|
KATEGORIE VETERÁNI |
|||
1 |
TRIBULA MARTIN - Skibob klub Dobruška |
skiboby |
|
2 |
DVOŘÁČEK VLASTIMIL – SK Týniště n.O. |
atletika |
|
3 |
SMUTNÁ JANA – OB Vamberk |
OB |
|
4 |
MALÍK KAREL - Sokol Kostelec n.O. |
ST |
|
5 |
FLÉGL BOHUMIL - Skibob klub Dobruška |
skiboby |
|
KATEGORIE CVIČITEL-TRENR |
|||
DANIEL JIŘÍ – Panda Rychnov nad Kněžnou |
šachy |
|
|
Mgr.KOVAŘÍČEK JOSEF – SK Vršovan Voděrady |
ST |
|
|
MICHL JOSEF – SKI Skuhrov nad Bělou |
lyžování |